Golfo Aranci Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Golfo Aranci Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Golfo Aranci ar AFerry. Prāmji uz Golfo Aranci, Sardīnijā, ir pieejami no Corsica, Francijā un Itālijā. Jūs varat veikt prāmi uz Golfo Aranci no Livorno, Nicas, Piombino un Porto Vecchio.

Golfo Aranci prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Golfo Aranci darbina ar Korsika-Sardīnija Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Golfo Aranci, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Arbatax, Olbia un Porto Torres, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Golfo Aranci prāmju Korsiku-Sardīnija Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Golfo Aranci būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Golfo Aranci Prāmji
  • Golfo Aranci Prāmji
  • Golfo Aranci Prāmji

Par Golfo Aranci

Golfo Aranci ieskauj daba un ir daudz atrakcijas. Golfo Aranci prāmju osta atrodas uz ziemeļaustrumiem no Sardīnijas salā Itālijā, un tas ir ļoti tuvu Porto Rotondo un Porto Cervo, slavenā tūrisma vietās Sardīnijā.

Prāmji uz un no Golfo Aranci

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

Biļešu jūsu prāmi ir viegli ar AFerry un esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša braucienu uz Korsiku prāmi ar Corsica Ferries.

Golfo Aranci ostas

Golfo Aranci prāmju ostas apstrādā miljons pasažieru katru gadu, un, jo tās efektivitāti, arī ar lielu tonnāžas kuģi, tas saņēma valsts atzinību. Golfo Aranci Prāmju osta sastāv komercsabiedrības un pasažieru ostas un zvejas osta. Prāmji no Golfo Aranci doties uz Korsiku un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Golfo Aranci ostu iekārtām

Golfo Aranci prāmju ostas jūras gultne "ļauj liela tonnāžas kuģiem, un tas ir svarīgi, kas savieno ostas valsts dzelzceļa. Golfo Aranci Ferry Port piedāvā arī atpūtas pasākumus. Jo Golfo Aranci prāmju ostas jūs varat atrast arī birojiem un uzņemšanas pakalpojumus.

Nokļūšana Golfo Aranci

Golfo Aranci prāmju osta ir ļoti viegli sasniegt pa jūru un ar lidmašīnu.

No dienvidu Sardīnijas veikt ss131 ziemeļaustrumu pilsētai Olbia. No Olbia veic SP82 taisni uz Golfo Aranci, un apmēram 20km jūs sasniegsiet Golfo Aranci prāmju piestātne.

Dzelzceļa stacija ir tuvu, un ir autobusu pakalpojumus Golfo Aranci prāmju ostas.

Golfo Aranci Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Nuova Stazione Marittima, 07020, Sardinia