Golden Star Ferries

Golden Star Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Golden Star Ferries starp Kiklādu salām un kontinentālo Grieķiju. Golden Star Ferries ekspluatē parasto prāmi ar augstu jaudu un daudzām iespējām. AFerry vienmēr lētas cenas Golden Star Ferries un jaunākās īpašos piedāvājumus.

Atrast Golden Star Ferries uz Andros, Mykonos, Rafina un Tinos ar AFerry. Skatīt zemāk Golden Star Ferries maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Golden Star Ferries grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
60
Īsākais šķērsojums:
Mykonos - Tinos
20 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Golden Star Ferries Maršruti

    Uz kuģa ar Golden Star Ferries

    Superferry II ir pasažieru ietilpību 1,630, un to var turēt 250 automašīnas. Uz klāja jūs atradīsiet gaisa kondicionieris, WiFi visā kuģa un satelīta televīziju visās jomās. Ir atklāta klāja bārs smēķētājiem, bet arī daudz nesmēķētāju apgabaliem uz kuģa. Lai nokārtotu laiku uz klāja pastāv beznodokļu veikali, kafejnīca, mājas kinozāle telpa un masāžas-atpūsties krēsli. Kuģis ir ratiņkrēslā.


    Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties ar Golden Star Ferries jūs ceļot ar komfortu, zinot, ka jums ir daudz ar AFerry.