GoInSardinia Prāmji

GoInSardinia
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt GoInSardinia prāmi uz Sardīniju un Itālijas. GoInSardinia Prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un apkalpošanu uz kuģa to mūsdienu prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas GoInSardinia Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt GoInSardinia Ferries uz un no Livorno, Civitavecchia un Olbia. Visiem GoInSardinia Ferries maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu GoInSardinia Ferries grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

GoInSardinia Maršruti

      Borta GoInSardinia prāmjiem

      GoInSardinia ļauj ceļot starp Itāliju un Sardīniju ērtā un izdevīgā veidā. Uzņēmums, kas atrodas Santa Teresa di Gallura sola piedāvāt zemu izmaksu pakalpojumus ar vairāk pieņemamām cenām. Ceļojums piedāvā pasažieriem plašu pakalpojumu klāstu un brīnišķīgu skatu uz Tirēnu jūru.

      Vai jūs ceļojat uz kuģa GoInSardinia Prāmji Civitavecchia prāmi vai, ja jūs izmantojat GoInSardinia Prāmji Livorno Olbia maršrutā jums ir pienākums ir lieliska prāmi, šķērsojot ar GoInSardinia prāmjiem. Rezervējiet GoInSardinia Ferries šķērso ar AFerry.