GLOSSA Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

GLOSSA Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Glossa ar AFerry. Jūs varat izmantot GLOSSA ņemt prāmjus ap Sporades salām, kā arī uz Grieķiju. Vietējos reisus Sporades salu ir pieejami Glossa uz Skiathos kamēr prāmji prom no Sporades salu buru Volos.

GLOSSA Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Glossa darbina ar Anes Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Glossa, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Glossa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

GLOSSA prāmji ar Anes Ferries un Hellenic Seaways ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Glossa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • GLOSSA Prāmji
  • GLOSSA Prāmji
  • GLOSSA Prāmji

Par Glossa

GLOSSA ir ciemats verdent salas Skopelos. Par Sporades salas ir slavena ar to samērā kluss un to apdullināšanas apstādījumiem. Zaļojošo priedes atspoguļo virs mierīga zilu ūdeni. Par Sporades salas ir labi pazīstama ar savām pludmalēm, skaisti reljefa, un piekrastes niršanas un snorkeling. Apkārtnē Glossa ir kapela Agios Ioannis, kas atspoguļojās 2008. gada filmā "Mamma Mia!" No ostas Glossa ir daudz prāmji uz tuvējām salām.

Prāmji uz un no Glossa

ANES Prāmji ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Glossa, esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

GLOSSA Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANES Ferries

Skopelos/Glossa Ferry Terminal, Loutraki Port, Loutraki Town, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Loutraki Port, Loutraki Town, Skopelos, Sporades, Greece