Girne Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

grammu (pazīstams arī kā Kyrenia) ir ostas pilsēta Ziemeļu Kiprā. Ir slavens fons mežu un kalniem. Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Girne no Alānijas un Tasucu Turcijā. Prāmji uz un no Girne tiek vada Akgünler.

Šeit varat atrast Girne prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Girne Prāmji
  • Girne Prāmji
  • Girne Prāmji

Prāmji uz un no Girne

Akgünler Ferries sniedz fastcraft katamarānu pakalpojumus kājāmgājējiem un retākas parasto prāmju pakalpojumus transportlīdzekļu pārvadāšanai.

par Girne

Kā tūrisma pilsētas, Girne ir daudz naktsmītņu centrēta ap smilšu pludmales . Katrs ar unikālu skatu uz jūru un apkārtējiem kalniem. Kyrenia Pils ir centrālais punkts apgabalam ar Lusignan valdīšanas laikā tika uzbūvēta ar venēcieši, šis stils arhitektūra ir redzams visā Girne.

Jahtas dokos pakava formas ostas ar daudziem restorāniem, bāriem un dzīvīgu brīvdabas kafejnīcām tuvumā.

Girne ostas

Girne ir pictureque ostas pilsēta Kiprā, un ir pazīstama arī kā Kirēnijas. Tas ir populārākais tūristu galamērķis Ziemeļkiprā, un tas ir viegli pieejams, izmantojot prāmi. No Girne jūs varat saņemt prāmji uz ostām Alanjas un Tasucu Turcijā, kuras var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Girne ostu iekārtām

Ir daži ērtībās ostā pati, tomēr pilsētas centrs atrodas 15 minūšu gājiena attālumā. Jūs atradīsiet visas ērtības tur.

Nokļūšana Girne

Auto noma ir ieteicama, jo sabiedriskais transports nav plaši pieejama. Ja jūs uzturas Kirēnijas centrā, tad jums var būt iespēja saņemt Dolmu ş (Neliels autobuss) uz ostu.

Girne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

AK Gunler

Dr. Fazyl Küçük Caddesi, Girne, Girne, Cyprus