Ginostra Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Ginostra ar AFerry. Jūs varat izmantot Ginostra ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejami Ginostra uz Lipari, bet prāmji prom no Eolu salas buru Milaco.

Ginostra Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ginostra darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Ginostra, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ginostra prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ginostra būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Ginostra Prāmji
  • Ginostra Prāmji
  • Ginostra Prāmji

Par Ginostra

Ginostra ir mazs ciemats, kas atrodas dabas amfiteātris dienvidrietumu reģionā Stromboli, kas Eolu salām. Teritorija ir unikāla ar to, ka nav mehāniskos transportlīdzekļus vai ceļi, padarot ciems mierīgu un nomierinoša. Līdz 2004. gadam, ciematā nebija elektrības vai tekoša ūdens.

Ginostra ir populārs galamērķis ceļotājiem apmeklējot vulkāns, un cilvēki, kas interesējas airēšanā un zvejas braucieniem. Miers padara Ginostra ideāls relaksējoša pārtraukuma, prom no grūstīšanās un burzma ir atrodami daudzos populārākajiem tūrisma galamērķiem.

Prāmji uz un no Ginostra

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bārs apkalpo atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Ginostra ostu iekārtām

Ginostra ir mazs, kompakts ciems centrēta ap ostu, lai jūs atradīsiet visas ērtības netālu no ostas. Gājiena attālumā jūs atradīsiet veikalus, skaistas restorānus, viesnīcas un, protams, baznīcu, kas ir viens no galvenajiem tūrisma objektiem.

Nokļūšana Ginostra ostu

Tā kā nav ceļi, kas savieno Ginostra uz ziemeļaustrumu pusē Stromboli, labākais veids, kā sasniegt Ciemats ar laivu. Jūs varat vai nu veikt prāmjiem no citām Eolu salas ar Ustica Line, vai arī, ja jau uz salas Stromboli atrast vietējos laivu braucienus uz Ginostra.

Ginostra Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Liberty Lines

, 98050 Ginostra, Province of Messina, Italy