Gills Bay Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Gills Bay Maršruti

Rezervējiet prāmi uz žaunām Bay ar AFerry. Prāmji uz žaunām Bay, Skotijā, ir pieejami no Orkneju. Jūs varat veikt prāmi uz žaunām Bay no St Margarets Hope.

Gills Bay prāmju kompānijām

Prāmji uz un no žaunām Bay darbina ar Pentland Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz žaunām Bay, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Skrabsteras ostā, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Gills Bay prāmju ar Pentland Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz žaunām Bay būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Gills Bay Ferry
  • Gills Bay Ferry
  • Gills Bay Ferry

Par Gills Bay

Gills Bay atrodas uz ziemeļaustrumiem no Keitnesa norēķinu žaunām, 3 jūdzes (5 km) uz rietumiem no Jāņa o "Putraimi Hailendas Padomes zonā. Gills Bay ir viegli sasniedzama braucot kārta Skotijas ziemeļu piekrastes ceļu. Tā ir iecienīta sauļošanās vieta vietējiem roņu populācijas. Tas ir aprīkots ar mazu Harbor un mola tiek izmantots kā cietzemes termināļa Pentland Ferries.

Prāmji uz un no žaunām Bay

Pentland Ferries ir flote, kas sastāv no diviem kuģiem uz Claymore un Pentalina B . Iekārtas borta Pentland Ferries ir ierobežotas sakarā ar ilgumu pārbrauktuves, tomēr jūs atradīsiet jauku relaksējošas atpūtas ar skatu uz Firth un kafejnīcai ar uzkodu bāru un tualetes.

Jūs esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša braucienu vienalga, kurš no Pentland prāmju kuģus tu brauc, tāpēc grāmata šodien ar AFerry

Gills Bay Port

prāmju operators Pentland Ferries piedāvā pilnu pakalpojumu transportlīdzekļiem un pasažieriem no 2001. gada 1. jūnijā Pentland Ferries savienot prāmju ostu Gills līča ziemeļos no Skotijas ar St Margaret Hope ostā Orkneju salās. Jūs varat pasūtīt visus savus Gills Bay prāmju cauri AFerry.

Gills Bay ostas iekārtām

Jauna prāmju terminālis tika uzbūvēts par Pentland Ferries pakalpojumus transportlīdzekļu un pasažieri starp žaunām līcī un St Margaretas Cerības.

Nokļūšana žaunām Bay

Gills Bay prāmju osta ir iezīmētas no A99 no Wick un John O'Groats. Atcerieties, lai varētu ilgāk, ceļojot ziemeļu Skotijas Neparedzēta satiksmes vai aitas.

Tālāk, jūs varat atrast jaunāko Gills Bay atiešanas laikus un burāšanas laiku līdzās īpašajiem piedāvājumiem.

Gills Bay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Pentland Ferries

Gills Bay Ferry Terminal, Canisbay, Wick, Caithness, KW1 4YB, Scotland