Gigha Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Gigha ir visvairāk uz dienvidiem no Hebrides salām, un ir daudz skaistu smilšainās pludmales un skaidri jūras. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Gigha un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Gigha Prāmji
  • Gigha Prāmji
  • Gigha Prāmji

Prāmji uz un no Gigha

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Gigha. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Gigha ostu iekārtām

Ir uzgaidāmā telpa un tualetes telpas ar Argyll & Bute padome sniedz. Apmēram pusjūdzi uz ziemeļiem no ostas, ir newsagent ar pasta un bankomāta. Jūras velšu restorāns atrodas ļoti tuvu ostai.


Nokļūšana Gigha osta

Ir viens galvenais ceļš, kas stiepjas no ziemeļiem Gigha uz dienvidiem. Sala ir ļoti viegli orientēties un osta ir labi iezīmētas.


Par Gigha

Tā Gigha ir zemās un ietekmē Ziemeļatlantijas Drift klimats ir siltāks un sausāks nekā jūs varētu gaidīt no Skotijas rietumu piekrastē. Sala lepojas skaisti līči, iespaidīgu viedokli un breathtaking saulrietus un pārpilnība savvaļas dzīvniekiem.

Rezervējiet prāmi uz Gigha no Tayinloan vienkārši un droši ar AFerry.

Gigha Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Gigha , PA41 7AB, Scotland