Ghazaouet Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ghazaouet ar AFerry. Prāmji uz Ghazaouet, Alžīrijā, ir pieejami no Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ghazaouet no Almeria.

Ghazaouet Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ghazaouet ir vada Transmediterranea. Kad jūs meklēt prāmi uz Ghazaouet, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ghazaouet prāmji ar Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ghazaouet būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ghazaouet Prāmji
  • Ghazaouet Prāmji
  • Ghazaouet Prāmji

Par Ghazaouet

Ghazaouet ir populārs vārti uz Alžīriju un visiem Ziemeļāfrikas. Šī ostas pilsēta ar iedzīvotāju skaitu ap 40,000 ir labi zināms, tas ir svaigas zivis, un ir labi vērts apmeklēt, tas ir pats par sevi. Turklāt, vienkārši ceļu savienojumi padara to par ideālu sākumpunkts vietām gar Alžīrijas krastiem un pat Marokā.

Ghazaouet ir Alžīrija rietumu osta un ir vēsture iet atpakaļ uz romiešu laikiem. Kaut arī saskaņā ar Francijas noteikums, osta tika pārdēvēta "Nemours" pēc franču aristokrātu. Šodien, pilsēta joprojām saglabā franču justies ar uz tirgu (neaizmirstiet kaulēties) un centrālo baznīcu.

Port Ghazaouet

Ghazaouet Prāmju osta atrodas Rietumu Alžīriju Tlemcen provincē. Ghazaouet ir skaista maza pilsēta Vidusjūras piekrastē. Ghazaouet ir izkaisīti jūdzes no smilšainas pludmales līdzās skaisti zilajiem Vidusjūras ūdeņos. Jūs varat vienkārši atpūsties pie jūras vai izpētīt visvairāk apdullināšanu un daudzveidīgu ainavu tālāk iekšzemē no Ghazaouet. Prāmji no Ghazaouet doties uz kontinentālo Spāniju un var rezervēt, izmantojot AFerry.

Ghazaouet ostu iekārtām

Ghazaouet Ferry Port piedāvā dažas no pamata iekārtām, bet jūs varat atrast citas ērtības, kas pilsētas centrā, netālu no Ghazaouet prāmju ostas.

Prāmji uz un no Ghazaouet

Transmediterranea ir virkne mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem, kas ir paredzēti, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienu . Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Ar AFerry un Transmediterranea jums ir pienākums ir patīkamu un relaksējošu braucienu uz klāja jūsu Ghazaouet prāmis.

Prāmji no Ghazaouet rietumu Alžīrijā iet uz Almerijas Spānijā, ko darbina spāņu prāmju operatora Transmediterranea. Zemāk jūs varat atrast sarakstu ar jaunākās izbraukšanas laikiem līdzās dažādiem mūsu labākos piedāvājumus uz prāmjiem no Ghazaouet.

Nokļūšana Ghazaouet

Ghazaouet atrodas pie N99 un ceļazīme skaidri no galvenā ceļa.

Ghazaouet Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Trasmediterranea

Enterprise Port Ghazaouet , PO Box 217, Ghazaouet, Wilaya of Tlemcen, Algeria