Genoa Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dženova Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dženovu ar AFerry. Prāmji uz Dženovā, Itālijā, ir pieejami no Alžīrijas, Korsikā, Sardīnijā, Sicīlijā, Spānijā un Tunisijā. Jūs varat veikt prāmi uz Dženovu no 9 prāmju ostas:

Genoa Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Dženovā tiek darbināti ar algerie Ferries, CTN, Grandi Navi VELOCI, Moby Lines un Tirrenia di Navigazione . Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Dženovas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi Dženovā, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Livorno un Napoli, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Algerie Prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Dženovas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dženovu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Genoa Prāmji
  • Genoa Prāmji
  • Genoa Prāmji

Par Dženovas

Dženova Prāmju osta atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, lai visiem tūristiem un tirdzniecību, un vienmēr ir rīkojies kā savienojuma punkts starp kontinentālo Eiropu un Vidusjūras reģionā. Spānija, Maroka, Korsika, Sardīnija un Tunisija visi ir labi savienota no Dženovas prāmju ostas.

Prāmji uz un no Barselonas

Barcelona prāmju osta atrodas tikai dažu kilometru attālumā no galvaspilsētas Katalonijas reģionā Spānijā, kā arī piedāvā lielisku saites uz Itāliju, Baleāru salām un Ziemeļāfrikā - visi no kuriem var rezervēt šeit ar AFerry.

Acciona Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI prāmju jūs atradīsiet a la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat zāle.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Barcelona ostas iekārtām

Barcelona uz Maljorkas maršruti:

Terminal Transmediterranea atrodas Moll de Sant Bertrāna. Tajā ir gaisa kondicionieris, bārs/restorāns, tualetes, suvenīru veikali, Rent-A-auto, taksofonu, banka, bagāžas glabātava, taksometri, muitas un imigrācijas policijas pakalpojumus, un autostāvvieta atrodas pie Pasaules tirdzniecības centra.

Terminal C moll Adossat atrodas moll Adossat. Tā ir gaisa kondicionieri, tualetes (ārpus termināla) un tirdzniecības automātu.

Barcelona Ibiza/Minorca maršruti:

TERMINAL Transmediterranea - iekārtām, kā iepriekš

Terminal de Drassanes atrodas šajā moll. Barcelona Nord. Tā ir gaisa kondicionētājs, kafijas bāru, tualetes, taksofonu, bagāžas telpa un laikrakstu kiosks. Autostāvvieta atrodas Pasaules tirdzniecības centrā

Barselona - Genoa maršruti.

Terminal de Genova atrodas Moll Ponent Nord. Šis termināls ir aprīkots ar gaisa kondicionieri, tualeti, publisko telefonu un dažādu automātos.

Darba Barselonā

Tuvākā metro pietura atrodas Drassanes (zaļā līnija L3), kas ir aptuveni 20 minūšu gājiena attālumā no ostas, blakus Christopher Columbus pieminekļa pa Ramblas. Jums var būt nepieciešams, lai iegūtu ostu autobusu uz pieminekļa, atkarībā no tā, kurā termināli jūs ieradīsieties.

Jūs varat vienkārši noķert taksometru no prāmju ostas termināļiem uz pilsētas centrā, apmēram 8 eiro. Tas parasti aizņem mazāk nekā 10 minūtes.

Ir dažādas iespējas, kas ceļo starp prāmju ostas un lidostas. Ātrākais variants ir lēkt ar taksometru, kas ir parasti uzticami un lēti. Brauciens aizņems apmēram 25 minūtes.

Z.A.L autobusu pakalpojums (spilgti zili autobusi) kursē ik pēc 20 minūtēm no galvenajiem ostas termināliem uz Christopher Columbus pieminekļa, kas ļauj viegli piekļūt metro. Biļešu cenas ir aptuveni 1,10 eiro (var mainīties).

Autobuss Montjuic Autostāvvieta Passeig de Josep Carner/Passeig de Montjuic, nodrošina 24 stundu drošu vietu atstāt savu auto, un tas ir tikai 5 minūšu attālumā no ostas termināļiem.

Barcelona prāmju osta atrodas blakus galvenajai kruīza termināļa netālu Port Vell (vecās ostas), kas atrodas pie dienvidu beigām slavenās Ramblas, 1,2 km celiņš cauri pašā pilsētas sirdī centrs.

Dženova Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

CTN

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Grandi Navi Veloci

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Moby Lines

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Tirrenia di Navigazione

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy