Gedser Rostock Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • Scandlines apkalpo prāmju maršrutus maršrutā Gedser - Rostock
    9 šķērsošana katru dienu
    1 h 45 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Gedser uz Rostoku prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Geseru uz Rostoku. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Gedser Rostock maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Geseru uz Rostokas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Gedser Rostock ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Geseru

Gedser ir neliela pilsēta, kas ir izveidojusies pēdējos gados ap ostu. Gedser atrodas uz dienvidu krastu mazā Dānijas salu Falsteras. Dānija ir lielākā dienvidu daļa Skandināvijas valstīs, un ir mājvieta daudziem populāriem tūrisma objektiem, piemēram, pilis, muzeji, Viking vietās un vēsturiskajām pilsētām.

Par Rostokas

Rostock atrodas Vācijas reģionā Meklenburgas-Priekšpomerānijas un ir lielākā pilsēta šajā reģionā. Rostock ir daudz, lai apmeklētājs ko redzēt un darīt; no gleznainā Jaunā tirgus laukuma ar savu 13.gs. Town Hall un skaisti atjaunota 15. un 16. gadsimta ēkām.

Citi vēsturiskās vietas Rostock ietver Sv Marijas baznīca, gotiskā ēkas iepazīšanās no 13.gadsimta; un Franciskāņu klosteris dibināts 1243. Rostokā ir mājvieta daudziem interesantiem muzejiem un galerijām, piemēram, Jūras Vēstures muzeju, Town vēstures muzeju, Kunsthalle Rostock mākslas galeriju un arī Rostokas Zoo.

Lai ko sabiedrība izvēlaties savu prāmi uz vai no Rostokas, esat pārliecināts, lai atrastu ceļu, kuru vēlaties īstajā cenu par AFerry.