Gedser Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Gedser Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Geseru ar AFerry. Prāmji uz Geseru, Dānijā, ir pieejami no Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Geseru no Rostoku.

Gedser Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Geseru darbojas ar Scandlines. Kad jūs meklēt prāmi uz Geseru, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Rodby, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Gedser prāmji ar Scandlines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Geseru būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Gedser Prāmji
  • Gedser Prāmji
  • Gedser Prāmji

Par Geseru

Gedser ir neliela pilsēta, kas ir izveidojusies pēdējos gados ap ostu. Gedser atrodas uz dienvidu krastu mazā Dānijas salu Falsteras. Dānija ir lielākā dienvidu daļa Skandināvijas valstīs, un ir mājvieta daudziem populāriem tūrisma objektiem, piemēram, pilis, muzeji, Viking vietās un vēsturiskajām pilsētām.

Prāmji uz un no Geseru

Uz kuģa Scandlines prāmju jums būs iespēja baudīt plašu bāriem un restorāniem. Lai ātri maltīti vai uzkodas, jūs varat doties uz pašapkalpošanās restorānā vai smalkas Skandināvijas un Baltijas valstu ēdienus varat baudīt pilna servisa a la carte restorāns. Jūs atradīsiet arī nodokļu bezmaksas veikalus uz kuģa, kur jūs varat uzņemt kaulēties vai divas. Tomēr jāatzīmē, ka daži prāmji uz ļoti īsos maršrutos nevar piedāvāt visas no šīm iespējām.

Ar Scandlines, jums ir pienākums būt patīkamu un relaksējošu braucienu uz savu Gedseras prāmja un AFerry, jūs vienmēr atradīsiet jaunākās cenas. Tātad grāmata jau šodien!

Gedser ostas

Gedser Prāmju osta atrodas uz dienvidiem no pilsētas Geseru, un tā ir viegli pieejama no E55 ceļu, kas ved caur pilsētu. Gedser saites Dāniju ar Vāciju caur populāro Geseru - Rostokas prāmju pakalpojumu. Jūs varat pasūtīt visu Gedser prāmjus pa AFerry

Gedser ostu iekārtām

Gedser Ferry Port ir pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem.

Gedser prāmju ostas Norādes

Veikt E47 autoceļa uz Roedby. Izvēlieties nobrauktuvi krustojumā 44. un nogriezieties pa kreisi uz Nykoebing. Turpināt E55 līdz jūs sasniedzat Nykoebing. Jo Nykoebing pagrieziens pa kreisi uz Geseru. Sasniedzot Gedser sekojiet zīmēm uz ostu (HAVN).

Gedser Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark