Gdiņas uz Karlskrona Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    9 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Gdiņas uz Karlskrona cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Gdiņas uz Karlskrona prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Gdiņas uz Karlskrona. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Gdiņas uz Karlskrona maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Gdiņas uz Karlskrona prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Gdiņas uz Karlskrona ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Gdynia

Gdiņa ir jauna pilsēta, kas ir daudz kultūras objektus, filmu festivāli (turpmāk "poļu Cannes"), Vasaras džeza koncertus un populāro Mūzikas teātris. Jūnijā Gdynia svin "Jūras festivālā", kas ir slavens starptautiski. Izpētīt pilsētu un ostas Jūs atradīsiet daudz bāri un restorāni un Gdiņa piedāvā arī visdažādākie nakts dzīvi.

Pilsēta tika veidota pēc ostas. Atrodas Gdaņskas līcī, Gdiņa tagad ir dinamiska pilsēta ar gandrīz 260.000 iedzīvotājiem, un tas ir Polijas "logs uz pasauli". Atrodas gleznainā piekrastes ainavu un mežu uz kalniem ap to, Gdiņa piedāvā ļoti dažādas āra aktivitātes.

Gdiņā ir darbības, piemēram, pastaigas, riteņbraukšana, niršanas kursi un ekspedīcijām, kā arī kalnu velosipēdu sacensībās un motorlaivu braukšanas nodarbības. Turklāt, Gdiņā varat baudīt skaisto pludmali apmērā 2005 ar prestižo Zilo karogu.

Par Karlskrona

Karlskrona ir daudz populāri apskates objekti, daudzi, kas saistīti ar pilsētas jūras mantojumu. Nacionālais Navy Museum ir izstādes ataino Zviedrijas Navy visā vēsturē, un parāda ieroču, formastērpu un kuģu būvētavas rokdarbi, kā arī kolekciju 17. un 18.gadsimta kuģu modeļi un figureheads. Karlskrona ir arī mājvieta Blekinge Lans muzejā (A novadpētniecības muzejs), un muzeja Leonardo Da Vinci Ideale. Katru gadu jūlija beigās/augusta sākumā populārs festivāls sauc buru notiek ostā Karlskrona.

Pilsētā ir daudz vēsturisku vietu, tostarp forts un sienām pilsētas. Apkārtējām salām padarīt skaistu vietu, kurā staigāt vai ekskursija ar laivu. Galvenais laukums Karlskrona ir lielākais Skandināvijā, un pilsēta ir mājvieta trim 17. un 18. gadsimta baznīcu, Fredrikskyrkan, Heliga Trefaldighetskyrkan un Amiralitetskyrkan. Varat arī apmeklēt gleznaino Wamo Park, kas vasarā spēlē uzņēmējas uz tirgiem, izklaides un daudz ko citu.