Gdaņska uz Zviedriju Prāmis

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Gdaņskā

Gdaņska ir Polijas galvenais ostas, un tā ir nozīmīgs starptautisks transporta mezgls. Tas atrodas centrālajā daļā dienvidu Baltijas jūras krastā pie mutes Mot ł AWA upe un ir galvaspilsēta Pomožes vojevodiste. Šī jautrs jūras pilsēta parādā savu pašreizējo grandiozitāte tūkstoš gadu Polijas-Vācijas vēsturē. Skaistā vecpilsēta ir lielākā ķieģeļu gotikas baznīca pasaulē. Pilsētā ir arī mājvieta no bijušā Polijas prezidents un Nobela Miera prēmijas laureāts Lehs Valensa. 1980. gadā pilsēta pieredzējusi dzimšanu Solidaritātes kustības, kas celta beigas komunisma visā Austrumeiropā.

Par Zviedriju

Zviedrija ir valsts ar rāms ezeriem un plašām mežiem.

Zviedrija ir daudz ko piedāvāt ar lielisku ceļu un transporta sakarus starp dažādām salām un starp galvenajām Zviedrijas pilsētās.

Zviedri ir lepni par savu vēsturi un kultūru, kas ir acīmredzama vairāki muzeji viņi ir.

Lai gan Zviedrijā, jūs varat arī apmeklēt garāko vienoto span Ēresunda tilts starp Dāniju un Zviedriju.

Zviedrija ir lieliska vieta ikvienam, kas patīk ārpus sporta, ieskaitot slēpošanai, snovbordam un makšķerēšana.

klimats rūpējas par vairākām ziemas sporta veidiem, kas nav tik viegli pieejami Lielbritānijā , tāpēc tas ir lieliska iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Jūs nekad zināt, jūs varētu izrādīties diezgan labs!