Gdaņska Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Gdaņska Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Gdaņsku ar AFerry. Prāmji uz Gdaņskā, Polijā, ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Gdaņsku no Nynashamn.

Gdaņska Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Gdaņskas ir vada Polferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Gdaņsku, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Gdiņas un Swinoujscie, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Gdaņska prāmji ar Polferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Gdaņskā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Nynashamn - Gdansk
(Polferries)
340 €
  • Rezervēts: Pr, 16.11.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 18.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Gdaņska Prāmji
  • Gdaņska Prāmji
  • Gdaņska Prāmji

Par Gdaņskā

Gdaņska ir Polijas galvenais ostas, un tā ir nozīmīgs starptautisks transporta mezgls. Tas atrodas centrālajā daļā dienvidu Baltijas jūras krastā pie mutes Mot ł AWA upe un ir galvaspilsēta Pomožes vojevodiste. Šī jautrs jūras pilsēta parādā savu pašreizējo grandiozitāte tūkstoš gadu Polijas-Vācijas vēsturē. Skaistā vecpilsēta ir lielākā ķieģeļu gotikas baznīca pasaulē. Pilsētā ir arī mājvieta no bijušā Polijas prezidents un Nobela Miera prēmijas laureāts Lehs Valensa. 1980. gadā pilsēta pieredzējusi dzimšanu Solidaritātes kustības, kas celta beigas komunisma visā Austrumeiropā.

Prāmji uz un no Gdaņskas

Polferries ir lielākais prāmju kompānija Polijā. Uz klāja savu kuģi, jūs atradīsiet lieliskas ērtības, tostarp veikaliem, kafejnīcām, restorāniem un bāriem, kas nozīmē jebkuru braucienu ar šo prāmju kompānijas pienākums ir būt ērti un bez stresa.

Gdaņska ostas

no Gdaņskas osta atrodas centrālajā daļā dienvidu Baltijas jūras krastā pie mutes Mot ł AWA upi, un tā ir galvaspilsēta Pomožes vojevodiste. Gdaņska ir Polijas galvenais ostas, un tā ir nozīmīgs starptautisks transporta mezgls. Gdaņska osta ir jūras vārti Austrumu Centrāleiropā. Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmju no no Gdaņskas uz Nynashamn Zviedrijā, kas ir apmēram stundas brauciena attālumā no Stokholmas.

Gdaņska ostu iekārtām

Polferries prāmju terminālis ostā Gdaņskā ir pilnībā Featured, valsts mākslas prāmju termināļa raksturo visas nepieciešamās ērtības jūsu braucienam. Polferries arī sniegt pakalpojumus, tostarp tūrisma informāciju un biļešu pakalpojumus ostā.

Getting Gdaņskas ostu

Ar automašīnu
Gdaņska ir labi savienota ar pārējo Poliju ar E75 autoceļu un ceļu numurus 1. un 7. ceļo uz un no Gdaņskas osta ar automašīnu, ir vienkārša un ērta, un, iespējams, ir vieglākais veids, kā sasniegt ostu.

Ar vilcienu
Gdaņskas Ferry Terminal ir tuvu Gdaņskas dzelzceļa stacija, kas ir labi savienota ar Polijas dzelzceļu tīklā.

ar tramvaju
Tramvajs 13 sākas no galvenās dzelzceļa stacijas uz autobusu pieturas Gdaņska-Brzezno ar brauciena laiks ir aptuveni 25 minūtes. Lūk, jums ir jāmaina, lai tramvaju 15 un pēc aptuveni 4 minūtes, izkāpiet SKM tramvaja pieturas, kas atrodas aptuveni 200 m attālumā no prāmju termināla. Tramvaju ik 10 līdz 20 minūtes.

Gdaņska Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Polferries

Mjr. Sucharskiego 70 street (Westerplatte Ferry Terminal), 80-602 Gdansk, Poland