Gandia uz Baleāru salām Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Gandia

Gandia atrodas uz austrumu krastu Spānijas cietzemes, tuvāk Denia nekā Valensijā. Ar savām garajām zeltainajām pludmalēm, Gandia ir viena no visskaistākajām vietām Spānijā. Tradicionāli tūrisma Gandia ir iekšzemes bāze, lielākā daļa nāk no Madrides, lai gan pēdējos gados tā ir aizvien populārs galamērķis starptautisko tūristu.

Par Baleāru salām

Daudzi cilvēki domā par Baleāru salu, kā tikko Maljorka, Menorka un Ibiza. Patiesībā, tur 50 salām Baleāru arhipelāgā; lielākā no tām - Maljorka, Menorka, Ibiza un Formentera - var sasniegt no Spānijas caur prāmja

Par Baleāru ir daudz ko piedāvāt daudzus tūristus, kas dodas uz salām katru gadu..

skaistas pludmales, gleznainā ostas un dinamiskas un krāsains kultūra apelācijas ikvienam padarīt Baleāru salas ir ļoti populārs brīvdienu galamērķi ar tūristiem no visas pasaules.

Ir daudzas lietas, redzēt Baleāru salas. Ja jūs iet uz Ibiza, veikt ceļojumu pēcpusdienā, lai redzētu veco daļu Ibizas pilsētas visā tās krāšņumā.

Vai izvairīties pilsētu vispār un baudīt gandrīz neizpētītās lauku ainavu Ibiza.