Gandia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Gandia ar AFerry. Prāmji uz Gandia, Spānijā, ir pieejami no Baleāru salas. Jūs varat veikt prāmi uz Gandia no Palma un San Antonio.

Gandia Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Gandia ir vada Transmediterranea. Kad jūs meklēt prāmi uz Gandia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Barselonā, Denia un Valensijā, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Gandia prāmji ar Transmediterranea ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Gandia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Gandia Prāmji
  • Gandia Prāmji
  • Gandia Prāmji

Par Gandia

Gandia atrodas uz austrumu krastu Spānijas cietzemes, tuvāk Denia nekā Valensijā. Ar savām garajām zeltainajām pludmalēm, Gandia ir viena no visskaistākajām vietām Spānijā. Tradicionāli tūrisma Gandia ir iekšzemes bāze, lielākā daļa nāk no Madrides, lai gan pēdējos gados tā ir aizvien populārs galamērķis starptautisko tūristu.

Gandia prāmju ostas

Gandia prāmju osta piedāvā savienojumus no kontinentālo Spāniju uz Baleāru salām.

Gandia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Trasmediterranea

Puerto de Gandía-Recinto portuario Zona Sur, C.P 46730 Gandía-Valencia​, C.P 46730 , Spain