Fynshav uz Bojden Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Fynshav lai Bojden prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Fynshav līdz Bojden. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fynshav lai Bojden maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Fynshav lai Bojden prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fynshav lai Bojden ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Fynshav

Fynshav Prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas Fynshav, un savieno salu Als un Dānijas kontinentālo ar salu Funenā. Jūs varat pasūtīt biļetes no Fynshav ar AFerry

Par Bojden

Bojden Prāmju osta atrodas gleznainā vietā atrodas dienvidrietumu reģionā salas Funenā (Dānijas: Fyn), ar daudzajiem pludmales, un Quant ostu pilsētas atmosfērā. Funen ir trešā lielākā sala Dānijas aiz Jaunzēlandes un VENDSYSSEL-tava. Bojden atrodas dienvidrietumos Odense, galvenā pilsēta Funen Island.

Funen (Fyn) ir saistīta ar galveno Dānijas Zēlandes salā ar Lielo Belt Bridge, kas veic gan automašīnas un vilcienus. Ir arī divi tilti, kas savieno Funenā uz Dānijas Jitlandes pussalas, kas tikai automašīnām.

Lai gan šie tilti saistīt Dānijas salu Fyn ar apkārtējām salām, tad Bojden prāmju satiksme nodrošina ērtu veidu, kā ceļo uz tuvējo ostu Fynshav salā Als.