Fukuoka South Korea Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Fukuoka

Fukuoka lepoties karstām vasarām un maigām ziemām, kas pievilina tūristus no visas Japānas un tālāk aiz. Ir daudz ko redzēt, kā arī ar Fukuokas pils un jūras parku Uminonakamichi uz līci. Ja jums justies kā mēģināt vietējo virtuvi ir daudz tirgus stendiem pārdošanas unikālas sastāvdaļas, vai arī jūs varat apmeklēt kādu no daudzajiem restorāniem pilsētā.

Fukuoka Prāmju osta atrodas uz dienvidiem no Japānas un tiek uzskatīta valsts vecākā pilsēta, jo tā ir tuvums Dienvidkoreja un Ķīna. Jūs varat pasūtīt biļetes no Fukuoka ar AFerry.

Par Dienvidkorejas

Dienvidkoreja ir dienvidu pusē, Korejas pussalā, Ziemeļkoreja uz ziemeļiem, Ķīnas rietumos un Japānā īsa prāmi uz dienvidaustrumiem.

Apmeklējiet UNESCO noteiktās teritorijas, mācīties Martial Arts ar karaļa pilī, vai veikt ceļojumu uz DMZ. Koreja ir daudz ko piedāvāt, lai pack jūsu somas un izbaudīt relaksējošu atpūtu!

Ir 20 nacionālie parki Korejā, tostarp trīs jūras parkiem. Šie parki ir mājvieta neskaitāmiem savvaļas dzīvniekiem, un ir saglabājušās labi.

Ja jums patīk ūdens sportu, tad Koreja ir laba vieta, lai apmeklētu. Laika paliek silts vasarā ap 35C, un ziemā tas kļūst auksts ar syberian vējš nāk no ziemeļiem.