Fukuoka līdz Pusanas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Fukuokas uz Pusanā prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Fukuoka līdz Busan. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fukuoka uz Busan maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Fukuoka līdz Pusanas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fukuoka lai Busanā ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Fukuoka

Fukuoka lepoties karstām vasarām un maigām ziemām, kas pievilina tūristus no visas Japānas un tālāk aiz. Ir daudz ko redzēt, kā arī ar Fukuokas pils un jūras parku Uminonakamichi uz līci. Ja jums justies kā mēģināt vietējo virtuvi ir daudz tirgus stendiem pārdošanas unikālas sastāvdaļas, vai arī jūs varat apmeklēt kādu no daudzajiem restorāniem pilsētā.

Fukuoka Prāmju osta atrodas uz dienvidiem no Japānas un tiek uzskatīta valsts vecākā pilsēta, jo tā ir tuvums Dienvidkoreja un Ķīna. Jūs varat pasūtīt biļetes Fukuoka ar AFerry

Par Busanā

Pusana ir pazīstama kā vasaras galvaspilsētā Dienvidkorejā, jo tā piesaista saules meklētājiem visā valstī, lai tās sešām pludmalēm. Bāri, kafejnīcas un retaurants visi var atrast pastaigas attālumā no krasta. Pusana ir pazīstama arī Shinsegae Centum City, pasaulē lielākā universālveikals.

Pusana ir otrā lielākā pilsēta Dienvidkorejā pēc Seulā, Dienvidkorejas galvaspilsētā. Atrodas uz dienvidaustrumu galu Korejas pussalā, Pusana ir lielākā ostas pilsēta valstī. No Pusanas prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Fukuoka Japānā. Jūs varat pasūtīt prāmju no Korejas uz Japānu cauri AFerry