FRS Prāmji

FRS Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt FRS prāmi uz Spāniju, Gibraltāru un Maroku. FRS lepoties ultra-ātru prāmjiem, mazinot plaisu starp Eiropu un Ziemeļāfriku. AFerry vienmēr lētas cenas FRS Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt FRS prāmjus Algeciras, Tanger Med, Tanger Ville, Tarifa un Ceuta. Skatīt zemāk jaunāko FRS prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 45 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
12
Īsākais šķērsojums:
Tanger Ville - Tarifa
59 min
Populārākais maršruts:

FRS Prāmji Maršruti

    FRS Prāmji Fleet un borta līdzekļus

    FRS prāmji rēķinus sevi kā "Ātrākais Saite uz Āfriku", un viņi piedāvā ātrāko šķērsošanu uz Gibraltāra jūras šauruma ar prāmi no Tarifas līdz Tanger (Tanžeras).

    Visi viņu flotes ir ļoti moderna, un viņi piedāvā relaksējošu un profesionālu apkalpošanu. Viņu lielākais kuģis sauc par Tanger Jet II un var uzņemt 900 pasažierus. Tas var būt 238 automašīnas vai 10 kravas un 150 automašīnas.

    Video

    FRS Prāmji YouTube Video