Friday Harbor uz Seattle Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Friday Harbor uz Sietlas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Friday Harbor līdz Seattle. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Friday Harbor uz Seattle ceļu, ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Friday Harbor Seattle prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Friday Harbor Seattle ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Friday Harbor

Friday Harbor ir vārti starp ASV kontinentālo un San Juan Island. Tā atrodas San Juan Island, starp kontinentālo kontinentu un Vankūveras salas, un tas ir galvenais komerciālais centrs arhipelāgā.

No Friday Harbor prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Seattle. Jūs varat pasūtīt prāmju no San Juan Island uz Amerikas Savienoto Valstu cietzemes tepat AFerry.

Par Seattle

Seattle ir lielākā pilsēta Vašingtonas štatā, ASV. Pasaules klases pilsēta, Seattle ir daudz brīnišķīgi atrakcijas, no kuriem slavenākais ir Space Needle un tuvējo Mount Rainier, kas abi piedāvā brīnišķīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Pilsēta atrodas uz Puget Sound un to ieskauj ūdens, kalni un skujkoku meži. Dodies uz molu 69 agrās rīta prāmi pāri Puget Sound uz Vancouver Island Kanādā. Kopš 1990. Seattle ir pazīstama kā dzimtene "grunge", radot tādas grupas kā Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Foo Fighters un daudz ko citu.