Friday Harbor Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

prāmji no prāmju ostas Friday Harbor doties ostā Seattle, ko vada Clipper brīvdienas. Zemāk jūs varat atrast visu Friday Harbor prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Friday Harbor parādā savu nosaukumu uz Joseph Poalie piektdien, dzimtā Havajiešu kurš strādāja Hudzonas līča Sabiedrības Cowlitz aitas saimniecība un pārcēlās uz San Juan Island ap 1860 gados, palielinot un pūļa aitas ap ostas teritorijā. Pēc depresijas pirmajā pusē 20.gadsimta laikā, tad 1960 redzēja ieviešanu jaunām nozarēm, padarot Friday Harbor aizņemts un plaukstoša pilsēta tā ir šodien.

  • Friday Harbor Prāmji
  • Friday Harbor Prāmji
  • Friday Harbor Prāmji

Par Friday Harbor

Friday Harbor ir vārti starp ASV kontinentālo un San Juan Island. Tā atrodas San Juan Island, starp kontinentālo kontinentu un Vankūveras salas, un tas ir galvenais komerciālais centrs arhipelāgā.

No Friday Harbor prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Seattle. Jūs varat pasūtīt prāmju no San Juan Island uz Amerikas Savienoto Valstu cietzemes tepat AFerry

Prāmji uz un no Friday Harbor

Clipper brīvdienas Ferry ātrgaitas prāmju ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz klāja viņu kuģiem, papildus vairākām iekārtām un pakalpojumiem, jūs atradīsiet draudzīgu personālu, kas būs priecīgi jums palīdzēt.

kuģa, jūs atradīsiet ērtas plašas sēdvietas ar plašu vietu kājām, pārtikas un dzērieni pieejami, izklaides aktivitātes, dāvanu veikals un beznodokļu veikals.

Nokļūšana Friday Harbor

prāmju piestātne piestātne atrodas tieši pie Front St ar pilsētu pastaigas attālumā.


Rezervējiet prāmi uz Friday Harbor no Sietlas šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Friday Harbor Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Clipper Vacations

81 Front Street, Friday Harbor, WA 98250, United States