Northport Fremantle uz Rottnest Island Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Fremantle uz Rottnest Island prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Fremantle uz Rottnest Island. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fremantle uz Rottnest Island maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Fremantle uz Rottnest Island prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fremantle uz Rottnest Island ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Fremantle

Fremantle ir spēcīga jūrniecības vēsturi sēžot uz Rietumaustrālijas piekrastē atrodas pie mutes no Swan River, un ir ļoti daudz uzskatīta kā ostas pilsēta ar prāmju saitēm uz Rottnest Island caur divām ostām Fremantle (B Kūts un ziemeļu Prāmju termināli). Pilsēta ir nosaukta pēc tam, kad Captain Charles Fremantle, angļu flotes virsnieks, kurš izveidoja nometni pie vietni 2 1829 maijā un ir bagāts mantojums gan no jūras un sauszemes. Popular vietas ietver labi saglabājušies 19.gadsimta ēkas, 12-sided Round House, Fremantle Prison kas vairs nav cietumā vairs, vairāk par muzeja šajās dienās, un WA Jūras muzejs.

Par Rottnest Island

Rottnest Island, kas pazīstams kā Wadjemup vietējiem Noongar iedzīvotājiem un citādi sarunvalodā sauc par Rotto ir sala stiepjas nieka 19 kvadrātkilometrus un atrodas pie krastiem Rietumaustrālijas. Rottnest Island ir iespējams, vislabāk pazīstama ar savu iedzīvotāju quokkas, neliels native somainais atrodams ļoti maz citās vietās. Rottnest Island ir ļoti populāra vieta atpūtniekiem un ir ļoti pieejama ar reisiem uz kontinentu (Pērta un Fremantle), padara to par lielisku vietu, lai apmeklētu.