Fremantle Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Fremantle ir Austrālijas pilsēta, kas atrodas uz rietumu piekrastē, un tas ir 12 jūdžu attālumā no Pērtas. Tā tika nosaukts pēc Captain Charles Howe Fremantle. Rottnest Express piedāvā ērtu prāmju satiksmi no Rottness Island diviem termināļiem Fremantle: NORTHPORT termināļa un BShed Terminal. Zemāk jūs varat atrast visu Fremantle prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Fremantle Prāmji
  • Fremantle Prāmji
  • Fremantle Prāmji

Prāmji uz un no Fremantle

Rottnest Express piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu no ostas Fremantle uz Rottnest Island uz Austrālijas rietumu piekrastē. Par šo pakalpojumu, Fremantle termināli atrodas vēsturiskajā pilsētas Fremantle. Jūs varat rezervēt biļetes uz un no Fremantle ostas tepat AFerry.

Rottnest Express Prāmji a ir viens no Austrālijas mīļākie pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji padarīs jūsu ceļojums patīkams ar neaizmirstamu skatu.

Fremantle Nothport Terminal atrodas Rous Head, North Fremantle un B-Šķūnis Terminal atrodas Victoria Quay, Fremantle.

Fremantle ostu iekārtām

Fremantle osta tika uzcelta 1829. gadā, kad Swan River Colony tika nodibināta. Ir jūras muzeju: Rietumaustrālijas muzejs, iepirkšanās vietas, restorāni un kafejnīcas.

Ir dažas autostāvvietas Victoria Quay kā arī bezmaksas autostāvvieta pie Fremantle Dienvidu molu un Ziemeļu Mole.

Nokļūšana Fremantle ostu

Ar sabiedrisko transportu
ir pieejams sabiedriskais transports no Pērtas uz Fremantle dzelzceļa stacijas un autoostas. Taksometru pakalpojumi un Fremantle CAT autobusi (bezmaksas) ir pieejami arī.

Ar automašīnu
Braucot no Perh uz Fremantle ir NORTHPORT terminālā tevi 35 minūtes, apmēram, un, ja braucat uz Fremantle ir B Šķūnis Terminal tas tevi apmēram 30 minūtes.


Rezervējiet prāmi uz Fremantle no Rottnest Island, vienkārši un droši ar AFerry.

Par Fremantle

Fremantle ir spēcīga jūrniecības vēsturi sēžot uz rietumu Austrālijas piekraste atrodas pie mutes Swan River, un ir ļoti daudz uzskatīta kā ostas pilsēta ar prāmju saitēm uz Rottnest Island caur divām ostām Fremantle (B Kūts un ziemeļu prāmju termināli). Pilsēta ir nosaukta pēc tam, kad Captain Charles Fremantle, angļu flotes virsnieks, kurš izveidoja nometni pie vietni 2 1829 maijā un ir bagāts mantojums gan no jūras un sauszemes. Popular vietas ietver labi saglabājušies 19.gadsimta ēkas, 12-sided Round House, Fremantle Prison kas vairs nav cietumā vairs, vairāk par muzeja šajās dienās, un WA Jūras muzejs.