Frederikshavn uz Zviedriju Prāmis

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Frederikshavn

Frederikshavn prāmju osta atrodas uz ziemeļiem austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā. Frederikshavn vienmēr ir bijusi svarīga ostas vēsturiski, jo tā atrodas tuvu Baltijas jūrai, un tāpēc ir izveidojusies par modernu prāmju ostas ar efektīvu infrastruktūru. Ir daudzi savienojumi ar Zviedriju un Norvēģiju, kas var tikt iegrāmatoti AFerry.

Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru iziet cauri Frederikshavn prāmju ostas, pateicoties saviem izcilajiem saites uz pārējo Eiropas autoceļu un dzelzceļa tīklos. Frederikshavn ir maza zvejnieku pilsētiņa iepazīšanās atpakaļ uz 1500s ar dažiem palieku akmens laikmeta mājokli vēl atlikušās vietas. Frederikshavn ir slavena ar jūras zeltplekstes zivīm.

Daži no tūrisma objektiem Frederikshavn ir Krudttårnet (ierocis torņa muzejs), Bangsbomuseet (vecā īpašumu un muiža ar displejiem navigācijas instrumentu un pilsētas vēsturi) un Ellingåskib (rekonstruētas paliekas 12th gadsimta vikingu kuģis).

Tomēr, no otras puses, pārējā pilsētas nodrošina pilnīgu kontrastu un ir moderna izskata to raksturo ar modernām ēkām, dzīvīgu nakts klubi, koncertzāles, aizņemts iepirkšanās ielām un starptautiskā atmosfērā ar dažādas ēstuves un ap pilsētas centru. Tāpēc Frederikshavn ir daudz ko piedāvāt kurš, kā jūs vēlētos, lai izpētītu pilsētu.

Par Zviedriju

Zviedrija ir valsts ar rāms ezeriem un plašām mežiem.

Zviedrija ir daudz ko piedāvāt ar lielisku ceļu un transporta sakarus starp dažādām salām un starp galvenajām Zviedrijas pilsētās.

Zviedri ir lepni par savu vēsturi un kultūru, kas ir acīmredzama vairāki muzeji viņi ir.

Lai gan Zviedrijā, jūs varat arī apmeklēt garāko vienoto span Ēresunda tilts starp Dāniju un Zviedriju.

Zviedrija ir lieliska vieta ikvienam, kas patīk ārpus sporta, ieskaitot slēpošanai, snovbordam un makšķerēšana.

klimats rūpējas par vairākām ziemas sporta veidiem, kas nav tik viegli pieejami Lielbritānijā , tāpēc tas ir lieliska iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Jūs nekad zināt, jūs varētu izrādīties diezgan labs!