Frederikshavn Norvēģijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Frederikshavn

Frederikshavn prāmju osta atrodas uz ziemeļiem austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā. Frederikshavn vienmēr ir bijusi svarīga ostas vēsturiski, jo tā atrodas tuvu Baltijas jūrai, un tāpēc ir izveidojusies par modernu prāmju ostas ar efektīvu infrastruktūru. Ir daudzi savienojumi ar Zviedriju un Norvēģiju, kas var tikt iegrāmatoti AFerry.

Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru iziet cauri Frederikshavn prāmju ostas, pateicoties saviem izcilajiem saites uz pārējo Eiropas autoceļu un dzelzceļa tīklos. Frederikshavn ir maza zvejnieku pilsētiņa iepazīšanās atpakaļ uz 1500s ar dažiem palieku akmens laikmeta mājokli vēl atlikušās vietas. Frederikshavn ir slavena ar jūras zeltplekstes zivīm.

Daži no tūrisma objektiem Frederikshavn ir Krudttårnet (ierocis torņa muzejs), Bangsbomuseet (vecā īpašumu un muiža ar displejiem navigācijas instrumentu un pilsētas vēsturi) un Ellingåskib (rekonstruētas paliekas 12th gadsimta vikingu kuģis).

Tomēr, no otras puses, pārējā pilsētas nodrošina pilnīgu kontrastu un ir moderna izskata to raksturo ar modernām ēkām, dzīvīgu nakts klubi, koncertzāles, aizņemts iepirkšanās ielām un starptautiskā atmosfērā ar dažādas ēstuves un ap pilsētas centru. Tāpēc Frederikshavn ir daudz ko piedāvāt kurš, kā jūs vēlētos, lai izpētītu pilsētu.

Par Norvēģiju

Norvēģija ir skaista zeme ar elpu aizraujošiem, daudzveidīgu ainavu iespaidīgas kalnu grēdas, apdullināšanu fjordi un kosmopolītiskās pilsētās.

Apmeklējiet Oslo izjust pilsētu, modernu dzīves un apmeklēt daudzus muzejus un kultūras objektus, kas Oslo piedāvājumi, piemēram, Vikingu kuģu muzejs.

Slēpošanas un pārgājieni ir lielisks veids, kā piedzīvot lauku.

Norvēģijas likumi, līdzīgi tiesībām klīst Skotijā, nozīmē, ka jūs varat nometne diezgan daudz visur, un tas ir vērts izmantot šo, ja Jums ir pagarināts laika bloku, lai nodrošinātu, ka jums saņemt pilnu pieredzi Norvēģijas tuksnesī.

Norvēģija Travel Guide

Norvēģija ir valsts, kas, bizarrely, spēj apgalvot, ka tas ir visvairāk Rietumu lielākā daļa Austrumu un visvairāk ziemeļu valsts Ziemeļvalstu pussalā. Dīvaini, jo tas var likties, tas ir faktiski ģeogrāfisks fakts (iet un meklēt kartē!). Zeme, kas reiz bija mājvieta Vikings tagad padara interesantu vietu, lai iet un izpētīt atvaļinājumā.

Ceļojumu Norvēģijā

Norvēģijas bitu lielākā daļa cilvēku vēlas redzēt, ir fjordiem un ziemeļiem. Ziemeļu parasti ir nepieciešams, lai jūs varētu piekļūt jūsu personīgo automašīnu (noteikti četru riteņu piedziņa un, vēlams ar ultraskaņas aļņu iebiedēšanas - kaut cik man zināms, tāda lieta vēl nav izgudrots). Fjordiem - labi jūs vēlaties veikt laivu, tiešām.

Jūs varat saņemt ap ar vilcienu, un ainava bieži apdullināšanas. Tomēr ceļojums, iespējams, būs dārgi un lēni. No plus pusē, atšķirībā no daudzām Eiropas valstīm, ja jūs rezervēt kupeju kādā Norvēģijas vilcienā, jūs saņemsiet visu nodalījumu, nevis tikai gultas. Par britu tūristiem, kas vēlas savu personīgo telpu, lai būtu vismaz 3 jūdzes diametrā, tas nāk kā milzīgs atvieglojums.

Kad rezervēt kupeju kādā Norvēģijas vilcienā, jūs saņemsiet visu nodalījumu, nevis gultu.

vadot automašīnu Norvēģijā Rūpēties. Apstāšanās attālumus būs lielāka, ja laika apstākļi ir negatīva, un ceļi ir bieži neizskaidrojamā kārtā, mīļākās ganību pamatojums aļņiem un ziemeļbriežu. Sadursme ar ātrumu, ar kādu no šiem, iespējams, būt letālas, gan attiecībā uz briežu un ikviens savā automašīnā.

Automašīnu prāmji ir neatņemama daļa no autoceļu tīkla Norvēģijā, un tie ir arī lielisks veids, lai redzētu fjordiem. Dažās jomās, šie pakalpojumi var tikt saistīti ar laika apstākļiem kavēšanos vai atcelšanu, tāpēc vienmēr jābūt gataviem pieņemt, ka mazliet vairāk laika.

 no oslo osta, apdullināšanas norvēģijas galvaspilsētā
T dzīvnieki atrodami Norvēģijā.