Frederikshavn Oslo Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 6 krustojumi katru nedēļu
    9 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Frederikshavn uz Oslo cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Frederikshavn uz Oslo prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Frederikshavn uz Oslo. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Frederikshavn Oslo maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Frederikshavn uz Oslo prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Frederikshavn Oslo ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Frederikshavn

Frederikshavn prāmju osta atrodas uz ziemeļiem austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā. Frederikshavn vienmēr ir bijusi svarīga ostas vēsturiski, jo tā atrodas tuvu Baltijas jūrai, un tāpēc ir izveidojusies par modernu prāmju ostas ar efektīvu infrastruktūru. Ir daudzi savienojumi ar Zviedriju un Norvēģiju, kas var tikt iegrāmatoti AFerry.

Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru iziet cauri Frederikshavn prāmju ostas, pateicoties saviem izcilajiem saites uz pārējo Eiropas autoceļu un dzelzceļa tīklos.

Frederikshavn ir maza zvejnieku pilsētiņa iepazīšanās atpakaļ uz 1500s ar dažiem palieku akmens laikmeta mājokli vēl atlikušās vietas. Frederikshavn ir slavena ar jūras zeltplekstes zivīm.

Daži no tūrisma objektiem Frederikshavn ir Krudttårnet (ierocis torņa muzejs), Bangsbomuseet (vecā īpašumu un muiža ar displejiem navigācijas instrumentu un pilsētas vēsturi) un Ellingåskib (rekonstruētas paliekas 12th gadsimta vikingu kuģis).

Tomēr, no otras puses, pārējā pilsētas nodrošina pilnīgu kontrastu un ir moderna izskata to raksturo ar modernām ēkām, dzīvīgu nakts klubi, koncertzāles, aizņemts iepirkšanās ielām un starptautiskā atmosfērā ar dažādas ēstuves un ap pilsētas centru.

Tāpēc Frederikshavn ir daudz ko piedāvāt kurš, kā jūs vēlētos, lai izpētītu pilsētu.

Par Oslo

Oslo galvaspilsēta Norvēģijas un piedāvā daudz apskates un izklaides zinātkāriem apmeklētājiem.