Frederikshavn Gēteborgas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 šķērsošana katru dienu
    3 h 15 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Frederikshavn uz Gēteborgu cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Frederikshavn Gēteborgas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Frederikshavn līdz Gēteborgā. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Frederikshavn Gēteborgas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Frederikshavn uz Gēteborgas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Frederikshavn Gēteborga ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Frederikshavn

Frederikshavn prāmju osta atrodas uz ziemeļiem austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā. Frederikshavn vienmēr ir bijusi svarīga ostas vēsturiski, jo tā atrodas tuvu Baltijas jūrai, un tāpēc ir izveidojusies par modernu prāmju ostas ar efektīvu infrastruktūru. Ir daudzi savienojumi ar Zviedriju un Norvēģiju, kas var tikt iegrāmatoti AFerry.

Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru iziet cauri Frederikshavn prāmju ostas, pateicoties saviem izcilajiem saites uz pārējo Eiropas autoceļu un dzelzceļa tīklos.

Frederikshavn ir maza zvejnieku pilsētiņa iepazīšanās atpakaļ uz 1500s ar dažiem palieku akmens laikmeta mājokli vēl atlikušās vietas. Frederikshavn ir slavena ar jūras zeltplekstes zivīm.

Daži no tūrisma objektiem Frederikshavn ir Krudttårnet (ierocis torņa muzejs), Bangsbomuseet (vecā īpašumu un muiža ar displejiem navigācijas instrumentu un pilsētas vēsturi) un Ellingåskib (rekonstruētas paliekas 12th gadsimta vikingu kuģis).

Tomēr, no otras puses, pārējā pilsētas nodrošina pilnīgu kontrastu un ir moderna izskata to raksturo ar modernām ēkām, dzīvīgu nakts klubi, koncertzāles, aizņemts iepirkšanās ielām un starptautiskā atmosfērā ar dažādas ēstuves un ap pilsētas centru.

Tāpēc Frederikshavn ir daudz ko piedāvāt kurš, kā jūs vēlētos, lai izpētītu pilsētu.

Par Gēteborgas

Gēteborgas atrodas pie mutes upes Göta Alv un tādējādi ieguva nosaukumu Gēteborgas. Tās atrašanās vieta palīdzēja Gēteborgas attīstīties par nozīmīgu tirdzniecības un kuģniecības pilsētas Ziemeļvalstīs. Jūra, tirdzniecības un rūpniecības pilsētas vēsture ir acīmredzama kultūras dzīvē Gēteborgā.

Gēteborgas ir izkaisīti ar vairākiem vēsturiskiem un kultūras iestādēs. Gēteborgas Mākslas muzejs, Liseberg (lielākais atrakciju parks Skandināvijā), Röhss Museum (jūras un dabas vēstures muzejs), un Gēteborgas Opera ir tikai daži no tiem.

Kungsportsavenyn, pazīstams kā Avenyn, "The Avenue", ir galvenais bulvāris ar kopējo garumu 1 kilometru; tā stiepjas no vecākajā daļā Gēteborgas uz Götaplatsen laukumu, kur atrodas Gēteborgas Mākslas muzejs un vairākām citām kultūras iestādēm.

Lai gan Gēteborgā, jūs varat arī apmeklēt dienvidu Gēteborgas arhipelāgs, kas sastāv no Alvsborg cietokšņa, Vinga un Styrsö salām. Kā piekrastes galamērķi, Gēteborga ir slavena ar savu zivju ēdieniem un pasaules klases ēdnīcās sporta Michelin zvaigznes kopā ar dažādiem citiem pieejamām iespējām.