Frederikshavn Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Frederikshavn Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Frederikshavn ar AFerry. Prāmji uz Frederikshavn, Dānijā, ir pieejami no Norvēģijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Frederikshavn no Gēteborgas un Oslo.

Frederikshavn prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Frederikshavn ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Frederikshavn, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kopenhāgenas, Grenaa un Helsingor, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Frederikshavn prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Frederikshavn būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Gothenburg - Frederikshavn
(Stena Line)
54 €
  • Rezervēts: Ce, 10.9.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 29.9.2020. - Ot, 29.9.2020.
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Frederikshavn Prāmji
  • Frederikshavn Prāmji
  • Frederikshavn Prāmji

Par Frederikshavn

Frederikshavn prāmju osta atrodas uz ziemeļiem austrumu krastu Jitlandes pussalas Dānijā. Frederikshavn vienmēr ir bijusi svarīga ostas vēsturiski, jo tā atrodas tuvu Baltijas jūrai, un tāpēc ir izveidojusies par modernu prāmju ostas ar efektīvu infrastruktūru. Ir daudzi savienojumi ar Zviedriju un Norvēģiju, kas var tikt iegrāmatoti AFerry.

Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru iziet cauri Frederikshavn prāmju ostas, pateicoties saviem izcilajiem saites uz pārējo Eiropas autoceļu un dzelzceļa tīklos. Frederikshavn ir maza zvejnieku pilsētiņa iepazīšanās atpakaļ uz 1500s ar dažiem palieku akmens laikmeta mājokli vēl atlikušās vietas. Frederikshavn ir slavena ar jūras zeltplekstes zivīm.

Daži no tūrisma objektiem Frederikshavn ir Krudttårnet (ierocis torņa muzejs), Bangsbomuseet (vecā īpašumu un muiža ar displejiem navigācijas instrumentu un pilsētas vēsturi) un Ellingåskib (rekonstruētas paliekas 12th gadsimta vikingu kuģis).

Tomēr, no otras puses, pārējā pilsētas nodrošina pilnīgu kontrastu un ir moderna izskata to raksturo ar modernām ēkām, dzīvīgu nakts klubi, koncertzāles, aizņemts iepirkšanās ielām un starptautiskā atmosfērā ar dažādas ēstuves un ap pilsētas centru. Tāpēc Frederikshavn ir daudz ko piedāvāt kurš, kā jūs vēlētos, lai izpētītu pilsētu.

Prāmji uz un no Frederikshavn

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

Frederikshavn ostu iekārtām

Frederikshavn prāmju osta sniedz dažādus pakalpojumus pasažieru terminālos.

Autostāvvieta Uz Sydhavnsvej tuvumā terminālim ir Pay un Display autostāvvieta. Nav CCTV pārklājumu. Ir drošāk autostāvvieta ēkas ostas teritorijā, kas piedāvā arī Pay & Display autostāvvieta. Bezmaksas autostāvvieta ir pieejama aiz Krudt- tårnet kas ir 5 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla.

Nokļūšana Frederikshavn

Ar automašīnu
No dienvidiem jūs sasniegsiet Frederikshavn caur Aalborg un E45 autoceļa. Ierodoties Frederikshavn, lūdzu, sekojiet norādēm ar prāmi simbolu uz prāmju ostas.

Ar autobusu un vilcienu
Frederikshavn autobusu un vilcienu stacijas ir 15 minūšu gājiena attālumā no Frederikshavn prāmju ostas.

Nav svarīgi, kāda Stena Line kuģis jūs ceļojat uz prāmi uz vai no Frederikshavn, jums ir pienākums ir patīkamu un relaksējošu braucienu ar šo labi zināms prāmju kompānija.

Frederikshavn Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Færgehavnsvej, Travikhavnen, DK-9900 Frederikshavn, Denmark