Fourni uz Limnos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    13 h 10 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu FOURNI lai Limnos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no FOURNI līdz Limnos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fourni lai Limnos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par FOURNI uz Lemna prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fourni lai Limnos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par FOURNI

Fourni ir neliels zvejnieku ciemats ar aizņemts ostas un dažādas jūras velšu restorāni gar piekrasti. Fourni ir mazāk zināms Grieķijas sala ar tipisku grieķu dzīvesveidu. Tā ir dinamiska mazs ciems ar tavernas apkalpo vietējās svaigas jūras veltes un daudzas citas grieķu kulinārijas gardumus.

Fourni ir arī dažas skaistas unspoilt pludmales prom no ciema uz ziemeļiem no ostas, un, ja jums iet tālāk uz augšu pretējā virzienā pēdējos burvīgs Minoan kapsētas, Fourni piedāvā brīnišķīgu skatu uz ciematu un pāri līči.

Vai jūs vēlētos izpētīt attālās salas ar kājām vai atpūsties Noslēgti pludmales, Fourni ir perfekts galamērķis.

Par Limnos

Lemna ir viens no mazāk pazīstamu Grieķijas salām, un kā tāda nav tik populārs ar tūristiem, kā dažas no lielākajām Grieķijas salām. Tā, piemēram, Lemna ir saglabājusi savu autentisko grieķu šarmu un tradicionālos veidos.

Lemna lepojas skaistas pludmales, daudzas arheoloģisko vietu un lielisku, nebojātu ainavu. Lemna 'galvenā pilsēta, Myrina, atrodas uz salas rietumu piekrastē un funkcijas drupas venēciešu pili, kā arī vietējās ērtības, piemēram, bāros un restorānos. Lemna ir pazīstama ar savu tradicionālo vietējiem produktiem, piemēram, sieru, vīnu, medu un makaronu.