FOURNI Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Fourni Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Fourni Prāmju osta atrodas uz quintessentially Grieķijas salas FOURNI starp Samos un Ikarija. Prāmji no FOURNI pieslēgties dažādām citām grieķu galamērķiem Ikaria, Karlovassi, Mykonos, Piraeus, Syros un Samos.

Osta ir vienkāršs un atrodas pie pludmales priekšā centrālajā pilsētā. Tas neprasa norādes var atrast, un tas ir viegli pieejama.

Prāmji uz un no FOURNI sniedz Hellenic Seaways, un to var rezervēt ar AFerry.

  • FOURNI Prāmji
  • FOURNI Prāmji
  • FOURNI Prāmji

Par FOURNI

Fourni ir neliels zvejnieku ciemats ar aizņemts ostas un dažādas jūras velšu restorāni gar piekrasti. Fourni ir mazāk zināms Grieķijas sala ar tipisku grieķu dzīvesveidu. Tā ir dinamiska mazs ciems ar tavernas apkalpo vietējās svaigas jūras veltes un daudzas citas grieķu kulinārijas gardumus.

Fourni ir arī dažas skaistas unspoilt pludmales prom no ciema uz ziemeļiem no ostas, un, ja jums iet tālāk uz augšu pretējā virzienā pēdējos burvīgs Minoan kapsētas, Fourni piedāvā brīnišķīgu skatu uz ciematu un pāri līči.

Vai jūs vēlētos izpētīt attālās salas ar kājām vai atpūsties Noslēgti pludmales, Fourni ir perfekts galamērķis.

Fourni Karte

Skatīt karti

Ostu adreses