Formentera uz Spāniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Formentera

Formentera Prāmju osta atrodas Formentera, mazākais un dienvidu lielākā Baleāru salām. Tas ir lielums 84 kvadrātkilometru. Formentera ir sasniedzama tikai pa jūru, jo tas ir iespējams, lai izveidotu lidostu pienācīgu tās īpašībām. Prāmji no Formentera doties Denia un Ibiza, un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Formentera piedāvā virkni restorāni, krogi un diskotēkas atvērts visu gadu līdz naktī Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai izpētīt iekšzemē ar daudzveidīgu un aizraujošām ainavām Formentera.

Formentera ir aptuveni 19 km attālumā uz dienvidiem no Ibizas Vidusjūrā. Sala ir gandrīz pilnīgi plakana, izņemot divus promontories vienam katrā galā: Cap de Barbaria ar kalnu Puig Guillem (109 metri) un Mola ar saviem Talaiassa (192 m), augstākā punkta salas. Uz ziemeļu daļā salas ir divas sāls ūdens dīķi: s'Estany Pudent un s'Estany des Peix.

Formentera galvenais šarms ir tā dabiskā vide un vissvarīgāk, senatnīgs balto smilšu pludmales ar caurspīdīgiem ūdeņos. Ar Formentera piestātne piedāvā aktivitātes, piemēram, vēja sērfošanu, niršanu un dažādiem citiem ūdens sporta veidiem.

Par Spānijā

Gandrīz 65 miljoni tūristu devās uz Spāniju 2014. gadā, padarot to par vienu no visvairāk apmeklētajām valstīm pasaulē. Ideāls veids, kā izpētīt Spāniju jābūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Tātad, kāpēc ne veikt prāmi uz Spāniju, un tiešām ir jūsu brīvdienas savu ceļu. Jums ir arī iespēja atklāt unspoilt daļas valstī un izbēgt no tipisks brīvdienu karstajiem punktiem.

Ar daudziem jūras ostām, piemēram, Barselonā, Santander, Bilbao, Cádiz, Malaga un Baleāru salas cita starpā, ņemot prāmi uz Spāniju ir ideāls veids, kā izbaudīt sauli, lielisku pārtiku, vietējo vīnu, pieminekļus un viesmīlību.