Formentera Ibiza Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 7 šķērsošana katru dienu
    30 min
    Saņemt cenu
  • 18 šķērsošana katru dienu
    28 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Formentera Ibiza prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Formentera Ibiza. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Formentera Ibiza maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Formentera Ibiza prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Formentera Ibiza ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Formentera

Formentera Prāmju osta atrodas Formentera, mazākais un dienvidu lielākā Baleāru salām. Tas ir lielums 84 kvadrātkilometru. Formentera ir sasniedzama tikai pa jūru, jo tas ir iespējams, lai izveidotu lidostu pienācīgu tās īpašībām. Prāmji no Formentera doties Denia un Ibiza, un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Formentera piedāvā virkni restorāni, krogi un diskotēkas atvērts visu gadu līdz naktī Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai izpētīt iekšzemē ar daudzveidīgu un aizraujošām ainavām Formentera.

Formentera ir aptuveni 19 km attālumā uz dienvidiem no Ibizas Vidusjūrā. Sala ir gandrīz pilnīgi plakana, izņemot divus promontories vienam katrā galā: Cap de Barbaria ar kalnu Puig Guillem (109 metri) un Mola ar saviem Talaiassa (192 m), augstākā punkta salas. Uz ziemeļu daļā salas ir divas sāls ūdens dīķi: s'Estany Pudent un s'Estany des Peix.

Formentera galvenais šarms ir tā dabiskā vide un vissvarīgāk, senatnīgs balto smilšu pludmales ar caurspīdīgiem ūdeņos. Ar Formentera piestātne piedāvā aktivitātes, piemēram, vēja sērfošanu, niršanu un dažādiem citiem ūdens sporta veidiem.

Par Ibiza

katedrāles, renesanses pilsētas sienām, un labirintā mazajām ieliņām, kas ieskauj to, kas kontrastē ar jautru un kosmopolītiskā atmosfērā ostas, īpaši vasaras vakaros, atturība un ir pamatoti veicināja slavu salu.

Viens no galvenajiem aicinājumiem apmeklētājiem salas ir tās 18 kilometru attālumā no pludmales un creeks no visvairāk attīstīta ar lielāko jaunava. Ibiza ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, īpaši pateicoties tās leģendāro naktsdzīvi.