Formentera Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Formentera Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Formentera ar AFerry. Jūs varat izmantot Formentera ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Formentera Ibiza kamēr prāmji prom no Baleāru buru Denia.

Formentera prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Formentera ir vada Aquabus prāmji, Balearia, Mediterranea Pitiusas un Trasmapi. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Formentera, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Formentera, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Aquabus prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Formentera ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Formentera būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Palma - Formentera
(Balearia)
130 €
  • Rezervēts: Ot, 22.9.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 27.9.2020. (Vienā virzienā)
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Formentera Prāmji
  • Formentera Prāmji
  • Formentera Prāmji

Par Formentera

Formentera Prāmju osta atrodas Formentera, mazākais un dienvidu lielākā Baleāru salām. Tas ir lielums 84 kvadrātkilometru. Formentera ir sasniedzama tikai pa jūru, jo tas ir iespējams, lai izveidotu lidostu pienācīgu tās īpašībām. Prāmji no Formentera doties Denia un Ibiza, un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Formentera piedāvā virkni restorāni, krogi un diskotēkas atvērts visu gadu līdz naktī Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai izpētīt iekšzemē ar daudzveidīgu un aizraujošām ainavām Formentera.

Formentera ir aptuveni 19 km attālumā uz dienvidiem no Ibizas Vidusjūrā. Sala ir gandrīz pilnīgi plakana, izņemot divus promontories vienam katrā galā: Cap de Barbaria ar kalnu Puig Guillem (109 metri) un Mola ar saviem Talaiassa (192 m), augstākā punkta salas. Uz ziemeļu daļā salas ir divas sāls ūdens dīķi: s'Estany Pudent un s'Estany des Peix.

Formentera galvenais šarms ir tā dabiskā vide un vissvarīgāk, senatnīgs balto smilšu pludmales ar caurspīdīgiem ūdeņos. Ar Formentera piestātne piedāvā aktivitātes, piemēram, vēja sērfošanu, niršanu un dažādiem citiem ūdens sporta veidiem.

Prāmji uz un no Formentera

Aquabus kuģi ir mazas un izveicīgs, ļaujot tiem burāt tuvu krastam. Tas dod pasažieriem lielisku skatu Ibiza un Formentera piekrastēm no augšējā klāja, kur ir pietiekami daudz sēdvietu.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Trasmapi ir flotes piecu ātras katamarāni, kas visi ir aprīkoti, lai iespējami visaugstākajiem standartiem. To gaisa kondicionētāju pasažieru tikai kuģi parasti feauture pašapkalpošanās dzērienus un uzkodas vai bāru, un viss, bet viens prāmju funkcijas ārpus durvīm sēdvietu - kas nozīmē, jūs varat strādāt jūsu iedegumu pat uz klāja!

Formentera ostu iekārtām

Formentera ir salīdzinoši maza sala, un līdz ar to visas ērtības ir sasniedzams no prāmju ostas.

Nokļūšana Formentera

Tā kā sala ir maza, osta ir labi iezīmētas visā un ir viegli atrast.

Lai ko sabiedrība jūs izmantojat, jums ir pienākums būt patīkamu un relaksējošu braucienu drošu, zinot, ka jums ir ieguvuši daudz par jūsu prāmja ar AFerry.

Formentera Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aquabus Ferry Boats

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Balearia

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmapi

Estación Marítima Puerto La Savina, 07870 Formentera, Spain, Balearics

Mediterranea Pitiusas

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmediterranea

La Savina, 07871, Formentera, Spain