Formentera uz Denia Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 5 krustojumi katru nedēļu
    2 h 15 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Formentera uz Denia prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Formentera līdz Denia. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Formentera lai Denia maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Formentera lai Denia prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Formentera uz Denia ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Formentera

Formentera Prāmju osta atrodas Formentera, mazākais un dienvidu lielākā Baleāru salām. Tas ir lielums 84 kvadrātkilometru. Formentera ir sasniedzama tikai pa jūru, jo tas ir iespējams, lai izveidotu lidostu pienācīgu tās īpašībām. Prāmji no Formentera doties Denia un Ibiza, un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Formentera piedāvā virkni restorāni, krogi un diskotēkas atvērts visu gadu līdz naktī Jūs varat vienkārši atpūsties pludmalē vai izpētīt iekšzemē ar daudzveidīgu un aizraujošām ainavām Formentera.

Formentera ir aptuveni 19 km attālumā uz dienvidiem no Ibizas Vidusjūrā. Sala ir gandrīz pilnīgi plakana, izņemot divus promontories vienam katrā galā: Cap de Barbaria ar kalnu Puig Guillem (109 metri) un Mola ar saviem Talaiassa (192 m), augstākā punkta salas. Uz ziemeļu daļā salas ir divas sāls ūdens dīķi: s'Estany Pudent un s'Estany des Peix.

Formentera galvenais šarms ir tā dabiskā vide un vissvarīgāk, senatnīgs balto smilšu pludmales ar caurspīdīgiem ūdeņos. Ar Formentera piestātne piedāvā aktivitātes, piemēram, vēja sērfošanu, niršanu un dažādiem citiem ūdens sporta veidiem.

Par Denia

Denia ir tūrisma pilsēta, jo mīlēja daudzi vācieši, kas pieņem to kā dzīvesvietu visam gadam. Neskatoties uz neskaitāmajiem apmeklētājiem tā saņem, tas ir ļoti mierīgs, un tas ir ļoti skaisti, bezgalīgas pludmales.

Denia prāmju osta atrodas uz dienvidaustrumiem no Ibērijas pussalas un ir ļoti tuvu Cap de Sant Antoni, tuvāko punktu Ibērijas pussalas uz Baleāru salām. Denia piedāvā lielisku saikni ar visām Baleric salām un šos maršrutus var rezervēt, izmantojot AFerry.