Folkestone uz Franciju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Folkestone

Folkestone - tradicionāli pazīstams kā "The Garden Coast" - ir kūrortpilsēta, kas atrodas Kent uz dienvidaustrumu Anglijas krastā blakus uz Padekalē. Folkestone Terminal ir mājvieta Eurotunnel Vilcieni ņemot kravas transportlīdzekļiem un pasažieriem ar savu transportlīdzekli caur Lamanša tuneli uz kontinentālo Eiropu (Calais/Coquelles Francijā). Lamanša tunelis vilcieni no Folkestone doties uz Kalē Francijā, un to var rezervēt lēti un vienkārši tiešsaistē ar AFerry.

Folkestone būs apburt jums ar garu pilsētas, šarmu tās iedzīvotāju un skaistumu tā laukos. Cilvēki, kam patīk pastaigas patiks apdullināšanu Scenic maršrutu un slavenā milzu kalna skaitlis balta zirga, kas ir izgrebtas kalna pusē Downs. Folkestone ir slavena arī ar savu ikgadējo Folkestone literārais festivāls, kas ir starptautiski pazīstams.

Par Franciju

Atklājiet fantastisku iepirkšanās, bagāta vēsture, ainavas mainās un pārsteidzošu ēdienu un vīnu. Francija sniedza pasaules šampanieti nekā 365 veidu sieru, un daži no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Veikt prāmi uz Franciju un atklāt Lielbritānijas mīļāko brīvdienu galamērķi.

Francija ir lielākā valsts Eiropā, kas piedāvā iespaidīgu dažādas dekorācijas, no kalnu grēdas Alpiem un Pirenejiem uz pievilcīgu upju ielejās Loire, Rhone un Dordogne un glaimot lauku Normandijā un Atlantijas okeāna piekrastē. Valstij ir dažas 1800 jūdzes no krasta līniju baudīt.

Laika bieži mainās visa gada garumā, jo Atlantijas ietekmē klimatu rietumu piekrastes rajonos no Luāras uz Basku reģionā. Gaidīt maigu klimatu un biežu lietus; tomēr vasarās var būt ļoti karsts un saulains. Apmeklējiet Francijas dienvidos, kur var baudīt silto Vidusjūras klimatu visā visa Riviera. Alternatīvi galvu iekšzemes Francijas nogāzes Pirenejiem vai Alpiem dažiem no pasaules labākajiem slēpošanas visu ziemu.

Nav noliegt, ka Francija ir zeme lielu kontrastu, kas piedāvā nebeidzamu izvēle vilinošs vietas, ko apmeklēt, bagātīgu daudzveidību ainavu, kulinārija, klimatā un cilvēkiem, ar izcilu kultūras mantojumu.