Folkestone Eurotunnel Vilcieni

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Folkestone Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Folkestone ar AFerry. Prāmji uz Folkestone, Anglijā, ir pieejami no Francijas. Jūs varat veikt prāmi uz Folkestone no Kalē.

Folkestone Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Folkestone ir vada Eirotunelī. Kad jūs meklēt prāmi uz Folkestone, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dover, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Folkestone prāmji ar Eurotunnel ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Folkestone būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Folkestone
(EuroTunnel)
263 €
  • Rezervēts: Ce, 1.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 14.11.2020. - Sv, 22.11.2020.
  • Automašīna + 1
  • Folkestone Eurotunnel Vilcieni
  • Folkestone Eurotunnel Vilcieni
  • Folkestone Eurotunnel Vilcieni

Par Folkestone

Folkestone - tradicionāli pazīstams kā "The Garden Coast" - ir kūrortpilsēta, kas atrodas Kent uz dienvidaustrumu Anglijas krastā blakus uz Padekalē. Folkestone Terminal ir mājvieta Eurotunnel Vilcieni ņemot kravas transportlīdzekļiem un pasažieriem ar savu transportlīdzekli caur Lamanša tuneli uz kontinentālo Eiropu (Calais/Coquelles Francijā). Lamanša tunelis vilcieni no Folkestone doties uz Kalē Francijā, un to var rezervēt lēti un vienkārši tiešsaistē ar AFerry.

Folkestone būs apburt jums ar garu pilsētas, šarmu tās iedzīvotāju un skaistumu tā laukos. Cilvēki, kam patīk pastaigas patiks apdullināšanu Scenic maršrutu un slavenā milzu kalna skaitlis balta zirga, kas ir izgrebtas kalna pusē Downs. Folkestone ir slavena arī ar savu ikgadējo Folkestone literārais festivāls, kas ir starptautiski pazīstams.

Folkestone Eurotunnel termināļu iekārtas

Folkestone termināls pakalpojumi ietver plašu veikalu un restorānu/uzkodu bāros, ieskaitot Burger King, WH Smiths, Whistlestop un Dixons Duty Free. Ir arī 24h telpa, Eurotunnel informācijas birojs, Tūrisma informācijas centrs, bērnu rotaļu laukums, tualetes un telefonu.

Eurotunnel vilcieni no Folkestone

Pakalpojums vada Eurotunnel , kas ir tirgus līderis pārrobežu Channel ceļojumiem. Eurotunnel darboties līdz 3 izbraukšanas stundā katru dienu no Folkestone Eurotunnel termināla uz Kalē Francijā. Vidējā šķērsošanas laiks ir 35 minūtes, padarot Eurotunnel ātrākais ceļš uz Franciju no Apvienotās Karalistes. Eurotunnel metro piedāvā augstāko drošības līmeni un drošību, un mērķis ir nodrošināt vieglumu, uzticamību un komfortu visiem saviem klientiem.

panākt, lai Folkestone Eurotunnel Terminal

Eirotunelis termināls pie Folkstonā ir ērti atrodas pie Junction 11A uz M20. No dienvidu Londonā sagaida ceļojuma ilgums 1 stunda un 30 minūtes. National Express palaist pakalpojumus Folkestone no visas Lielbritānijas caur Londonu. Vilcieni regulāri no Londonas Charing Cross uz Folkestone. Vilcieni arī palaist no Dover uz Folkestone dienā.

Folkestone Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

EuroTunnel

Eurotunnel UK Terminal, Ashford Road, Folkestone, CT18 8XX, United Kingdom