Folegandros uz Serifos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Folegandros uz Serifos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros līdz Serifos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros lai Serifos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros lai Serifos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros lai Serifos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Serifos

Serifos ir izraibināta ar maz restorāniem un krodziņiem visas vietas, lai gan tie ir vairāk koncentrētas ap Livadi ostu, gan Chora.

Serifos piedāvā neaizmirstamu pieredzi kopumā, vai vēlaties vienkārši atpūsties vai ir jautri piepildīta brīvdienas.

Serifos ir unikāla sala, kas valdzina savu iztēli ar pārsteidzošu skatu uz ainavu un pludmalēm. Par ciematu Serifos dominē ar neoklasicisma arhitektūras un vējdzirnavām; viens no visvairāk apbrīnojamo iezīmes Serifos ir salas Hora (galvenā pilsēta), ar skaistu baltu ēkām nosēdās virs stāvas kalna.

Serifos ir bagāta ar grieķu kultūru un mantojumu, kas ir redzams visā salā ar vietām, piemēram, Baltā torņa, troņa Cyclop, velvju kapa, akmens bākas uzcelta 1901.gadā, pils Hora The Taksiarhes 'klosteris, Sv Athanasios "kvadrāts, dambja un raktuves pie Livadi.