Folegandros Santorini Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Folegandros uz Santorini prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros Santorini. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros Santorini maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros uz Santorini prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros Santorini ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Santorīni

Santorini ir slavena ne tikai ar savu dabisko skaistumu, bet par tās kosmopolītisku dzīvesveidu ar enerģisku naktsdzīvi un dažādi restorāni un kokteiļu bāros kopā ar fantastisku izmitināšanas telpas ar skatu uz Caldera.

Santorini nopostīja spēcīga vulkāna izvirduma 1500 Britu Kolumbijā aptver salu pilnīgi un iznīcinot ļoti modernu un jaudīgu civilizāciju (Akrotiri), kas dzīvoja pilsētā tajā laikā. Tomēr šis izvirdums radīja nepārspētu savvaļas ainava paveras burvīgs skats un objektiem, kas tagad padara Santorini jāredz vietā.

Lieliska tīras pludmales ar melnu spīdošām oļiem un izturīgs ainavu fonā kopā ar melnu, baltu un sarkanu smilšu padarīt Santorini patiesi neaizmirstamu pieredzi. Slavena ar savu "Caldera", kolekcijā klintis robežojas Egejas jūru, ka senos laikos bija aktīvs vulkāns, Santorini ir Kiklādu "visvairāk visdārgākais rīcībā.