Folegandros uz Milos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    2 h 40 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Folegandros uz Milos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros līdz Milos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros uz Milos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros lai Miloš prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros uz Milos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Milos

Daži no interesantām vietām Milos ir Milos alas, katakombas Milos, mineraloģijas muzejs, sēra raktuvēs, seno Milos teātra un venēciešu pili.

Milos vispār ir ļoti notiek vieta ar daudziem restorāniem, krodziņi, bāri un diskotēkas visā salā, kas piedāvā dažas no finest pārtikas un grieķu un gardumi kopā ar dažādiem veikaliem, kurā jūs varat atrast visas lietas jūs var būt nepieciešams, lai jūsu brīvdienas.

Milos ir pazīstama visā pasaulē slaveno statuju Venēras atrodams šeit un šobrīd stāv Luvras muzejā Parīzē. Milos ir pazīstama kā "salas krāsās", jo tās krāsains ainavas sarkano, brūno un balto akmeņainu veidojumi apvienojumā ar skaistu zilu jūru un krāsains savvaļas floru.

Milos ir joma, par izcilu dabas skaistumu ar dažiem fantastisks zelta smilšu pludmalēm un burvīgs maz ciematos. Milos galvenokārt akmeņaina ainava, jo tā vulkānisko izcelsmi, bet piedāvā daudz lietas redzēt un darīt.