Folegandros uz Kythnos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Folegandros uz Kythnos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros līdz Kythnos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros lai Kythnos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros lai Kythnos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros lai Kythnos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Kythnos

Kythnos prāmju osta atrodas uz Grieķijas salas rietumu daļā salu. Kythnos platība ir 100 kvadrātkilometri ar divi nozīmīgi ciematu Messaria un Driopis. Kythnos ir daudzveidīga ainava ar akmeņains reljefu un jūdzēm no smilšainas pludmales.

Gleznainā ciematu Kythnos ir ļoti atšķirīgi viens otram ziņā arhitektūras un gleznaino skaistumu un ir labi vērts izpētīt. Ir aptuveni 70 pludmales Kythnos bet lielākā daļa no tiem ir pieejama sakarā ar reljefu. KOLONA ar jūras skalojas vai nu uz pusēm, Episkopi un Apokroussi ir populārākie pludmales uz Kythnos.

Ir daudzi vietējie krodziņi un kafejnīcas ap ostu un ciemi, kas sniedz tradicionālos grieķu ēdienus. Kythnos ir arī lieliskas apmešanās iespējas ar fantastisku skatu no jebkuras vietas. Jūs varat arī darīt dažas iepirkšanās veikaliņu uz salas pārdošanas roku krāsotas ādas, koka un keramikas izstrādājumi.

Kythnos piedāvā grieķu sala brīvdienu pieredzi ar starpību. Vietējie iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi un atmosfēra ir ļoti noteikts atpakaļ perfekti piemērots relaksējošu atvaļinājumu.

Loutra kūrorts Kythnos ir slavena ar savu silto sēra spa ūdeņos slavens ar savu sadzīšana pilnvaras. Dažas citas interesantas vietas vērts apmeklēt Kythnos ir baznīca Trīsvienības salas galvaspilsētas Chora un Driopis ciema ar tinumu ielām un mierīgā patīkamā atmosfērā.