Folegandros uz Kimolos Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Folegandros uz Kimolos prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros līdz Kimolos. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros lai Kimolos maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros lai Kimolos prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros lai Kimolos ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Kimolos

Kimolos nodrošina mierīgu brīvdienu galamērķi ar kluso bāriem un krodziņiem apkalpo tradicionālos grieķu ēdienus Chora un gar ostas. Dažādas pica sauc par "Ladenia" ir īpatnība Kimolos kas noteikti ir vērts mēģināt.

Kimolos ir vulkāniskā kalnaina sala ar daudz balto klintis, elpu aizraujošas ainavas, dabas alas un Noslēgti smilšu pludmalēm. Salas ekonomika ir atkarīga no eksporta krītu un zvejas zināmā mērā.

Tūrisms nav tik attīstīta Kimolos tāpat kā pārējās Grieķijas salām, un tādējādi tas ir getaway galamērķis tiem, kas dod mieru un klusumu.