Folegandros Ios Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 krustojumi katru nedēļu
    1 h 20 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Folegandros Ios prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Folegandros Ios. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Folegandros Ios maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Folegandros Ios prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Folegandros Ios ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Par Ios

Ios sala atrodas Grieķijas Kiklādu salās, un ir slavens tūrisma galamērķi, piesaistot apmeklētājus ar savu zelta pludmalēm un raksturīgo Egejas arhitektūru. Sala ir tikai 18 km gara un 10 km plata ar nelielu iedzīvotāju skaitu 1,820 cilvēku.

Ios ir arī labi pazīstams kā viens no top Grieķijas partiju salās līdzās Mykonos, ar savu bagātību diskotēkas un bāri galvenās pilsētas; Hora un dažādu pludmales. Lielākā daļa tūristu nu palikt daudzās viesnīcās ietvaros galvenā ciema Chora vai galvas uz iepakojuma pludmales zonās Theodoti, Kalamos un Manganari.

Ios , tomēr, arī rūpējas par cilvēkiem, kas meklē klusāku, daudz relaksējošām brīvdienām ar tās ilgi Izsakās smilšu pludmalēm un kristāldzidru ūdeni.