Folegandros Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Folegandros Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Folegandros ar AFerry. Jūs varat izmantot Folegandros veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Folegandros 10 prāmju ostas:

Ferries attālumā no Kiklādu bura no Folegandros līdz Katapola un Pirejas.

Folegandros prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Folegandros darbina ar Hellenic Seaways, jūras Jets un Zante Ferries. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Folegandros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Folegandros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Folegandros prāmji ar Hellenic Seaways, jūras Jets un Zante Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Folegandros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Folegandros Prāmji
  • Folegandros Prāmji
  • Folegandros Prāmji

Par Folegandros

Folegandros prāmju osta atrodas ciematā Karavostassis uz neatklātas salas Folegandros, kas ir daļa no Kiklādu salu grupa Grieķijā. Prāmji ir pieejami no Folegandros uz citām Kiklādu salām un Grieķijas cietzemi, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Folegandros ir visvairāk daudzveidīgu un savvaļas ainavu ar augstas klints top ciemiem, lieli alas un senatnīgs oļu pludmales. Masīvs skaista balta mazgāti mājas, akmens sienas, eksotiski dārzi un vīna dārzu kopā ar senatnīgs ar zilajiem ūdeņiem, krāsains savvaļas ziedi un smaržo pēc savvaļas timiānu un oregano summu līdz Folegandros.

Prāmji uz un no Folegandros

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

klāja LANE līnijas prāmja Jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus ērtām sēdvietām un kabīnes jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, bāri, kafejnīca, diskotēka, televīzija un video iekārtas un veikalu.

Jūras Jets darbojas trīs kuģi savā flotes: SeaJet2, MegaJet un Superjet. Visi prāmji ir ātri un nodrošina labus savienojumus starp dažādām salām un Grieķijas cietzemi.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Folegandros ostu iekārtām

Folegandros ir noslēgta Grieķijas salu un nav skaļi diskotēkas un bāri, bet tur vienmēr ir skaisti maz vietas, lai baudīt klusā maltīti un dzer. Eksotiski veidoti kafejnīcas, restorāni un krodziņi audzē laukos vairāk nekā uzpilda par trūkumu nakts dzīvi.

Nokļūšana Folegandros

Sala ir neliela, un galvenais pilsēta acīmredzami iezīmētas no visur. Folegandros platība ir tikai 32 kvadrātkilometrus un ir sadalīta 3 maz ciematos Chora, Karavostassis un Ano Meria kas visi ir saistīti ar bruģētiem gājēju celiņiem.


Ar šādu lielu klāstu prāmju uzņēmumu, no kuriem izvēlēties, jūs varat atrast vienu, kas ir vislabāk jums. Tātad rezervēt Folegandros prāmi vienkārši, ērti un droši ar AFerry šodien!

Folegandros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Karavostasis Port, Folegandros, Cyclades, Greece

Hellenic Seaways

Karavostasis Port, Folegandros, Cyclades, Greece

Sea Jets

Karavostasis Port, Folegandros, Cyclades, Greece

Zante Ferries

Karavostasis Port, Folegandros, Cyclades, Greece