Fjord Line prāmji

FjordLine
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Fjord Line prāmi Norvēģijā uz pilsētām Bergena, Stavangera, Kristiansandā un arī Hirtshals uz salas VENDSYSSEL-tava. Jūs atradīsiet Fjord Line prāmji piedāvā top līmeņa komfortu un pilnu borta iekārtu, vai jūs izmantojat to ātri katamarānu uz Hirtshals - Kristiansand maršrutus vai savu standarta prāmi uz to Hirtshals - Stavangera - Bergenas ceļiem.

AFerry.lv vienmēr lētas cenas Fjord Line un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Skatīt zemāk jaunāko Fjord Line prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Fjord Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Bergena/ Stavangere/ Langesunda — Hirtshals: Pasažieriem, kuri izbrauc no Bergenas un Stavangeres, ir jāreģistrējas vismaz 60 minūtes pirms izbraukšanas. Pasažieriem, kuri izbrauc no Hirtshala, ir jāreģistrējas vismaz 90 minūtes pirms izbraukšanas. Reģistrācija tiek slēgta 20 minūtes pirms izbraukšanas. Krisjānsanna — Hirtshals: Pasažieriem jāreģistrējas ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas. Reģistrācija tiek slēgta 20 minūtes pirms izbraukšanas. Fjord Line patur tiesības atteikt pasažieriem, kuri reģistratūrā ierodas pēc noteiktā reģistrācijas termiņa beigām. Fjord Line nesniedz nekādu kompensāciju par apmaksātajām biļetēm pasažieriem, kas neievēro noteikto reģistrācijas laiku.

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Hirtshals - Kristiansand
2 h 15 min
Populārākais maršruts:
Hirtshals - Kristiansand
Lētākais:
Hirtshals - Kristiansand
107 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Ce, 19.11.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 21.6.2021.

Īpašie piedāvājumi

FjordLine Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Hirtshals - Kristiansand
(Fjord Line)
107 €
 • Rezervēts: Ce, 19.11.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 21.6.2021. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Uz klāja Fjord Line prāmju

  Fjord Line ir divi kuģus uz viņu ceļiem, uz MS Bergensfjord un viens no pasaules ātrākajiem kuģiem - ātru katamarānu uz Fjord Line Express . Uz valdes abiem kuģiem jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu.


  Fjord Line: Hirtshals - Stavanger - Bergen ceļi

  Šajā maršrutā jūs ceļot uz MS Bergensfjord , kur jūs atradīsiet pilnu iekārtu un izmitināšanu. Jūs varat pasūtīt ekonomiskās klases kajītes, standarta klases kajītes, Comfort Class kabīnes, vai greznības, Fjord Klases kabīnes, kas ir TV, mini bāru un lielisku skatu uz okeānu. Jūs varat arī rezervēt lidostu stila sēdekļi, kas ir vislētākais variants, un to var pielāgot, lai palīdzētu jums gulēt. Tomēr mēs ieteiktu jums dot savu spilvenu un segu.

  kuģa, jūs atradīsiet arī bufetes restorāns ar karsto un auksto ēdienu, itāļu restaraunt kā arī kafejnīca, kurā karstos un aukstos dzērienus un uzkodas. Vasaras mēnešos jūs atradīsiet arī bārs atrodas uz klāja, kur var apbrīnot skatu un gozējoties kādu sauli. Ir arī nakts klubs, uz klāja, kur māja grupa spēlē katru nakti un bārmeņi tiešām zina savus kokteiļus!


  Fjord Line: Hirtshals - Kristiansand ceļi

  Šajā maršrutā jūs ceļot uz katamarāna uz Fjord Line Express , kas ir ļoti ātri kuģis . Faktiski, tā pieder pasaules rekords par ātrāko šķērsošanu Atlantijas okeānam. Neuztraucieties, lai gan, jo jums sasniegt šos ļoti augstu ātrumu uz Jūsu braucienam. Ietverts cenā jūsu biļete ir komfortablas lidmašīnu stila sēdekļi. Uz kuģa ir arī bufetes restorāns, kurā pasniedz dažādas izvēlnes brokastīs, pusdienās un vakariņās papildus salātu bāru un desertu tabulā, kurā varat palutināt sevi ar dažiem saldu Norvēģijas delikateses.


  Jebkurš ceļojums ar šo lielisko norvēģu kompānija ir pienākums būt ļoti relaksējoša un patīkams pieredzi. Rezervējiet prāmis uz Norvēģiju vienkārši un viegli ar AFerry.