Fishnish Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Fishnish atrodas uz ziemeļiem no Isle of Mull un savieno salu ar Lochaline Skotijā. Fishnish ir lieliska vieta pastaigas pa mežu, gar krastu un pa kalniem. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Fishnish un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Fishnish Prāmji
  • Fishnish Prāmji
  • Fishnish Prāmji

Prāmji uz un no Fishnish

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Fishnish. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Fishnish ostas iekārtām

Fishnish ir maza Slipway, un līdz ar to nav iespējas ostā pati.


Nokļūšana Fionnphort osta

Ar auto
No A849 starp Tobermory un Craignure, veikt A884 pagrieziena uz Fishnish stāpeļa.

Autobusu un taksometru pakalpojumi
Vietējo autobusu pakalpojumi ir pieejami no Tobermory, salas galvaspilsētā. Autobusu reizes savienot ar dažiem CalMac braucieni, bet ne visiem, tāpēc ir ieteicams pārbaudīt grafikus pirms ceļojuma. Taksometru pakalpojumi ir pieejami arī no Tobermory.


Par Fishnish

Fishnish ir kluss rajons un mājas mežiem un savvaļas dzīvniekiem. Tā ir īsa 20 minūšu brauciena attālumā Tobermory, kur jūs varat atrast retaurants, kafejnīcas, veikali un muzeju. Ostas ir populāra, jo tā ērti savieno Isle of Mull ar Lochaline kontinentālajā Skotijā.

Rezervējiet prāmi uz Fishnish no Lochaline vienkārši un droši ar AFerry.

Fishnish Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Fishnish, Isle of Mull, PA65 6BA, Scotland