Fishguard uz Rosslare Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 1 šķērsošana katru dienu
  3 h 15 min
  Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Fishguard uz Rosslare cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Uz klāja jūsu Fishguard uz Rosslare Ferry

klāja jūsu prāmi, jūs atradīsiet visdažādākos iespējas un funkcijas, tostarp:

 • Bezmaksas filmas borta kinoteātrī
 • Bezmaksas WiFi
 • borta veikals ar ietaupīt līdz pat 50% par augstu ielas cenas

Kad runa ar pārtiku, tur ir arī liels klāsts, kas atbilst jebkura gaumei un budžetam. Dodies uz Metropolitan Grill par ēdienu klāstu, ieskaitot uzkodas. Ir brokastis un pusdienas izvēlnes pārāk, tostarp virkni veselīgu un gaismas iespējas, kā arī visu laiku favorites ieskaitot pilnu cep uz augšu, ja jūs fancy to.

Jūs varat pasūtīt ēdienu, ja jaunināt uz Stena Plus atpūtas telpa. Šeit, šajā klusajā telpā, jūs varat gūt labumu no dažādiem pabalstiem, tai skaitā:

 • Bezmaksas dzērieni, uzkodas, laikrakstiem un žurnāliem
 • Personiskā viesmīļu pakalpojumu & veltīta izvēlne
 • Comfy sēdvietas klusā atpūtas

Par Fishguard

Fishguard ir Pembrokeshire South Wales. Prāmju osta Fishguard atrodas uz rietumu pusē Fishguard Bay, uz rietumiem no pilsētas centra Fishguard. Fishguard Prāmis piedāvā regulārus sakarus ar Rosslare Īrijā, no kuriem visi var iegrāmatot ar AFerry

Šis nosaukums parādās Fishguard tiks iegūta no vecās skandināvu fiskigardr ( "zivju ķeršanai kamerā"), kas norāda, ka, iespējams, ir Skandināvijas tirdzniecības post šeit.

Fishguard ir slavena ar to, ka vietu pēdējā iebrukuma Lielbritānijā 1797, kad franču karakuģi brauca uz Fishguard Bay. Fishguard ir daudz skaistu vēsturisku buidings un interesanti muzeji. Arī vērts apmeklēt ir jauns Ocean Lab Fishguard. Liela apmeklētāju piesaistes Fishguard ir gada musi festivāls notika jūlijā/augustā.

apkārtējo ainavu no Fishguard piedāvā satriecošu, neskarto dabu un ir ideāli piemērots pastaigas brīvdienas. Jūs atradīsiet šeit daudz pilis un vēsture vietnes, ko varat apmeklēt vai vienkārši chill out uz vienu no skaistām pludmalēm.

Par Rosslare

Īrijā, Rosslare ir pazīstama kā "Sunny dienvidaustrumos". Katru gadu tā saņem 300 stundām vairāk saules nekā jebkur citur Īrijā, padarot Rosslare uz top tūrisma galamērķi.

Turklāt, smilšu pludmale Rosslare ir Zilā karoga pludmale un piesaista ģimenes, peldētājus un sērfotājiem līdzīgi. Ja jums patīk spēlēt golfu, tad netālu no Rosslare, ir daudzi golfa laukumi, tostarp New Ross Golf Club, smalku 18 bedrīšu parka laukums, kas ir labi vērts pāris stundas spēlēt. Pilsētas centrā ir labas viesnīcas, restorāni un bāri.

Ir arī vērts izpētīt Rosslare skaisto ainavu ar visiem parkiem, aizraujošu ciematos un burvīgu skatu, kas ir grūti aizmirst.

Ir daudzas vietas un ciemi apmeklēt ap Rosslare, kā Yola Viensēta Folk Park; Kilmore Quay (gleznainā zvejas ciems); Ballinskar, ciems, kurā Spīlbergs shot dažas kaujas ainas ar filmu "Saving Private Ryan"; un Īrijas Nacionālā mantojuma parks, kur jūs atradīsiet audiovizuālais vadās vai pašnodarbināta vadīties pastaigas, kas ilustrē vēsturi no akmens laikmeta līdz agri Norman perioda.