Fishguard Īrijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Fishguard

Fishguard ir Pembrokeshire South Wales. Prāmju osta Fishguard atrodas uz rietumu pusē Fishguard Bay, uz rietumiem no pilsētas centra Fishguard. Fishguard Prāmis piedāvā regulārus sakarus ar Rosslare Īrijā, no kuriem visi var iegrāmatot ar AFerry

Šis nosaukums parādās Fishguard tiks iegūta no vecās skandināvu fiskigardr ( "zivju ķeršanai kamerā"), kas norāda, ka, iespējams, ir Skandināvijas tirdzniecības post šeit.

Fishguard ir slavena ar to, ka vietu pēdējā iebrukuma Lielbritānijā 1797, kad franču karakuģi brauca uz Fishguard Bay. Fishguard ir daudz skaistu vēsturisku buidings un interesanti muzeji. Arī vērts apmeklēt ir jauns Ocean Lab Fishguard. Liela apmeklētāju piesaistes Fishguard ir gada musi festivāls notika jūlijā/augustā.

apkārtējo ainavu no Fishguard piedāvā satriecošu, neskarto dabu un ir ideāli piemērots pastaigas brīvdienas. Jūs atradīsiet daudz pilis un vēsturiskās vietas, jūs varat apmeklēt, vai vienkārši chill out uz vienu no skaistām pludmalēm.

Par Īriju

Īrija ir pamatoti viens no Eiropas populārākajiem tūrisma galamērķiem. Ar majestātiskā laukiem un dinamiskām mūsdienu pilsētām pilna kultūras un dzīves Īrija patiešām ir sapnis galamērķis.

Veikt prāmi uz Īriju, lai atklātu valsti, kas aptvertu tās kultūras mantojumu un jaunas, dinamiskas kultūra. Lauki ir skaista un ir krustu šķērsu ar sudraba strautiem, slinkiem upēm, slēpto ezeros un mierīgā kanāliem. Tā ir dinamiska un dinamisku kapitālu, Dublina, ja daži no draudzīgākā vietējiem un vislielāko naktsdzīve Eiropā nodrošinās jums neaizmirstamu laiku.

Tagad, kad politisko nepatikšanām '70s,' 80s un '90s ir aiz tā, Īrija pieaug popularitāte ar ostām, piemēram, Dublinā, Dun Laoghaire, Rosslare un Belfāstā (Ziemeļīrijā) ir vārteja uz valsti, kas ir pazīstams kā "Emerald Isle", jo tā sulīgs zaļumi.

Visā valstī, ir foreles un lašu zveja makšķerniekiem. Kanāli, upes un lielāki ezeri var izpētīt no bankām vai nomātu laivu. Jūs nekad vairāk nekā 80 jūdzes no jūras un krasta, kas piedāvā zelta, smilšainas pludmales, dramatiskas klintis, slēptos ostas un līčus. Īrijas lauki ir slavena arī ar tās līkumotiem ceļiem un diezgan mājiņas. Pazaudēties Īrijas laukos tiešām var būt patīkami pieredzi!