Fishguard Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Fishguard Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Fishguard ar AFerry. Prāmji uz Fishguard Velsā, ir pieejami no Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Fishguard no Rosslare.

Fishguard Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Fishguard darbina ar Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Fishguard, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Pembroke, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Fishguard prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Fishguard būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Fishguard Prāmji
  • Fishguard Prāmji
  • Fishguard Prāmji

Par Fishguard

Fishguard ir Pembrokeshire South Wales. Prāmju osta Fishguard atrodas uz rietumu pusē Fishguard Bay, uz rietumiem no pilsētas centra Fishguard. Fishguard Prāmis piedāvā regulārus sakarus ar Rosslare Īrijā, no kuriem visi var iegrāmatot ar AFerry

Šis nosaukums parādās Fishguard tiks iegūta no vecās skandināvu fiskigardr ( "zivju ķeršanai kamerā"), kas norāda, ka, iespējams, ir Skandināvijas tirdzniecības post šeit.

Fishguard ir slavena ar to, ka vietu pēdējā iebrukuma Lielbritānijā 1797, kad franču karakuģi brauca uz Fishguard Bay. Fishguard ir daudz skaistu vēsturisku buidings un interesanti muzeji. Arī vērts apmeklēt ir jauns Ocean Lab Fishguard. Liela apmeklētāju piesaistes Fishguard ir gada musi festivāls notika jūlijā/augustā.

apkārtējo ainavu no Fishguard piedāvā satriecošu, neskarto dabu un ir ideāli piemērots pastaigas brīvdienas. Jūs atradīsiet daudz pilis un vēsturiskās vietas, jūs varat apmeklēt, vai vienkārši chill out uz vienu no skaistām pludmalēm.

Prāmji uz un no Fishguard

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēle ērtus suite kajītes.

Fishguard ostu iekārtām

Stena Line piedāvā plašu pakalpojumu klāstu pie prāmju terminālā Fishguard, tostarp bufetes bārs, kas piedāvā uzkodas un dzērienus, arī Cuppacabana bāru, dzērienu tirdzniecības automāti, bērnu ģērbtuves un tualetes invalīdiem kopā ar informācijas punktu un taksofoniem.

Katram Stena Line prāmju veikali un restorāni, un piedāvā izklaidi. Pie Fishguard prāmju ostas a Car ir pieejama autostāvvieta, kur jūs varat iegūt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa uzturēšanās biļetes.

Nokļūšana Fishguard

No dienvidiem sekot A40 no Haverfordwest kas ir saistīta ar A40 un A48 uz M4 pie Swansea. No ziemeļiem sekot A487 no Cardigan. Fishguard atrodas krustpunktā A40 un par A487. Sekojiet zīmēm uz prāmju osta

Fishguard Harbour dzelzceļa stacija atrodas blakus Fishguard prāmju termināļa. Blakus prāmja termināla atradīsiet treneris un autobusa pietura pie punktu.


Tātad rezervēt Fishguard prāmi vienkārši, ērti un droši šodien ar AFerry.

Fishguard Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Fishguard Harbour, Goodwick, Pembrokeshire, SA64 0BU, United Kingdom